^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.12.2017 14:44
1705 переглядів
0 коментарів
Єрківські спортсмени вибороли три перші місця на змаганнях із пауерліфтингу

25 листопада у Полтаві відбувся Кубок Лівобережної України з пауерліфтингу.

Три єрківські богатирі завоювали 3 золоті медалі: Роман Сорока в категорії до 90 кілограмів, Едуард Качур у категорії до 100 кілограмів та Ігор Кіяніченко – у категорії до 90 кілограмів серед тинейджерів.

− Ми дуже раді, що відстояли честь нашого селища та спортивного клубу, − розповідає Роман Сорока. − Я в сумі набрав 542 кілограми (за три вправи: присідання, жим від грудей лежачи та станова тяга), а Едуард – 622. Надзвичайно пишаємося також нашим 16-річним Ігорем, який у змаганнях зі станової тяги взяв 205 кілограмів. Молодчинка! Це чудовий результат!

Спортсмен дякує "Новому дзвону", який у лютому 2017 звернув увагу громадськості на проблеми єрківських важкоатлетів.

− Пам’ятаєте, − каже Сорока − тоді після перемоги на чемпіонаті з пауерліфтингу "Open Sparta Championship UPC 2017" я скаржився, що в Єрках немає нормального залу для занять і я мушу їздити на тренування у Ватутіне. Зараз усе змінилось. Я отримав суттєву підтримку від директора Катеринопільського елеватора Артура Футими та адміністраторів єрківського залу – Євгена Ісаєнка та Володимира Коробка. Артур Феліксович профінансував оновлення тренажерів, докупив штанги, млинці (диски) необхідної ваги, інвентар. Окрім того, нам придбали форму, налагодили роботу душових кабін. Тепер у нас повноцінний спортклуб – "Нью-Єрки Джім". Завдяки цьому у селищі тепер не один богатир, а чимало. Молодь зацікавилась, прагне займатись і здобувати перемоги. Сподіваємось, так і буде!

Нагадаємо, що в лютому цього року Роман Сорока брав участь у чемпіонаті з пауерліфтингу "Open Sparta Championship UPC 2017", змагався у ваговій категорії до 90 кілограмів (82-90) із особистою вагою 86 кг та завоював призові місця у кількох турнірах. У присіданні зі штангою виборов у своїй ваговій категорії 1-ше місце, присівши з вагою 205 кг (виконав норматив кандидата в майстри спорту ), і 3-тє місце в абсолютній вазі, тобто поміж учасниками всіх вагових категорій. У жимі лежачи пожав 152,5 кг, посів 3-тє місце у своїй вазі й виконав норматив майстра спорту. У багатоповторному жимі виборов 1-ше місце, пожавши штангу 100 кг 20 разів, виконав норматив кандидата в майстри спорту. У піднятті штанги на біцепс взяв вагу 62,5 кг – 3-тє місце.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також:Роман Сорока присів із вагою 205 кг