^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.12.2017 13:20
748 переглядів
0 коментарів
Звенигородські злочинці впіймалися із костилями

Останнім часом почастішали випадки крадіжок каналізаційних люків та інших важких металевих предметів, зокрема елементів залізничної колії. Причини можна вбачати в тому, що з початком приморозків зростає ціна на брухт. Крім того, для багатьох неблагонадійних та необтяжених моральними принципами людей із завершенням сезонних робіт це один із найпопулярніших, хоч і не законних способів заробітку. Результати таких "діянь" призводять до страшних наслідків: то дитина загинула, впавши у каналізаційний колодязь, то літній чоловік, не помітивши відсутність люку, ногу зламав.

Ще небезпечніше, коли пошкоджують залізничні колії. Однак це не зупиняє недолугих "заробітчан". Добре, коли небайдужі люди і поліція вчасно реагують. 27 листопада на Звенигородщині попередили подібний злочин.

"До Звенигородського відділу поліції зателефонував працівник однієї із залізничних станцій та повідомив, що на території залізничного перегону виявив двох невідомих чоловіків. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. Побачивши правоохоронців, один з чоловіків втік, іншого затримали на місці. Біля порушника поліцейські виявили лом та мішок, якому знаходилось 11 металевих підкладок та 118 костилів. Проведеними заходами за декілька годин правоохоронці затримали другого учасника вказаної події. 21-річні молодики розповіли, що на їхньому рахунку це не перша крадіжка на залізниці, демонтуючи ломом деталі верхньої будови колії, хлопці здавали їх на металобрухт, а гроші витрачали на власні потреби", − йдеться на офіційному сайті поліції в Черкаській області.

− Я вважаю, − каже колишній залізничник Василь Гриненко, − що потрібно вживати заходів не тільки до тих, хто краде, а й до тих, хто приймає такий брухт. Звичайно, буває, що людина знайде десь старого костиля чи підкладку, але ж їх видно – робочі вони, промаслені, чи старі й поржавілі. Якщо робочі, відразу викликай поліцію. Адже від дій таких злочинців можуть постраждати невинні люди. А не викликав – нарікай на себе. Покарання має бути таким же суворим, як і крадієві.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Звенигородчанка винайшла чотириста перший спосіб відбирання грошей