^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.12.2017 12:35
818 переглядів
0 коментарів
На Лисянщину зайшов новий інвестор

Нинішній сільськогосподарський рік працівники і пайовики ТОВ «Поділ» завершують з новим, тепер українським інвестором – ТОВ «Епіцентр К», який змінив попереднього із швейцарською пропискою. Про свою діяльність, плани на майбутнє, умови співпраці розповіли на недавній зустрічі з власниками земельних ділянок заступник генерального директора товариства Олександр Свербиус та начальник земельного відділу Ігор Якименко.

Директор ТОВ «Поділ» Сергій Вдовиченко, представляючи нових орендарів, зауважив, що вони лише другий рік на агроринку України, обробляють землю у Вінницькій, Київській і Черкаській областях. До цього кампанія «Епіцентр К», яку заснували в Києві відомі бізнесмени Олександр і Галина Гереги, займалася виключно продажем будівельних і господарчих товарів через мережу гіпермаркетів, яких нині нараховується більше сорока. Їх бізнес доволі успішний, про що говорить розмір середньомісячної зарплати працівників – 13 тис. грн., і майже 3 млрд. податків в бюджет держави щороку.

Олександр Свербиус заявив зокрема таке: «Орендна плата тепер буде найвищою в регіоні як у грошовому виразі, так і в натуральному еквіваленті. Вона щороку переглядатиметься в бік збільшення. Ті, хто уклав договір оренди на 10 років, одержить 5 тисяч гривень заохочення, хто на 15 років – 10 тисяч додаткових коштів. Допомагатимемо в переоформленні спадщини, переоформленні сертифікатів, виготовленні технічної документації. Буде видаватися допомога при народженні дитини – 5 тисяч гривень, а на похорон пайовика – 3 тисячі гривень. А механізатори більше не ставатимуть після закінчення сезонних робіт на облік в центрі зайнятості, а залишатимуться працювати в господарстві».

Лисянський селищний голова Олександр Короленко задоволений, що нові орендарі удвічі підняли розмір соціального пакету для громади селища, є надія на їх партнерську підтримку у будівництві водогону для жителів селища, ремонті доріг, соціальних об’єктів. А голова спілки пайовиків Анатолій Калюжний розраховує на взаєморозуміння у вирішенні питання майнових паїв.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянщина на порозі екологічної катастрофи