^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.11.2017 10:12
667 переглядів
0 коментарів
Активісти запитали у прокурора, чому марудять справу із вирубкою дерев

17 листопада заступник голови громадської організації "Народна Варта Черкащини" Валерій Прилука з групою активістів-єрківчан завітали до прокурора Катеринопільського району Романа Науменка. «Вартовики» хотіли почути, як іде розслідування справи про вирубку соснового лісу в Єрках (куток Зашпилі) та про притягнення до відповідальності винних за порушення, допущені при її закритті.

Прокурор повідомив, що за наслідками попереднього звернення, шляхом внесення до ЄРДР, справу про порубку сосен відновлено. Слідчі Катеринопільської поліції наразі не працюють по цій справі, тому на запит справа передана прокурору. Серед матеріалів справи активісти громадської організації виявили відсутність основних документів, таких як акт перевірки вирубки дерев, матеріали аерокосмічної зйомки місцевості до і після вирубки. Де поділися усі ці документи і хто їх вилучив зі справи, йому невідомо. Тому, Роман Петрович попросив єрківчан повторно їх надати. У справі також відсутній акт про винесення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Зауважимо, слідчі катеринопільської поліції, двоє з яких прикомандировані, кажуть, що їм нічого не відомо про відкриття кримінального провадження про вирубку дерев у Єрках.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Читайте також: На Катеринопільщині шукають винного у справі про вирубку дерев