^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.11.2017 13:11
1129 переглядів
0 коментарів
У Рубаному Мосту пересідають на європейську техніку

– Ми почали технічне переоснащення господарства, – пояснив директор місцевого МПП «Престиж Агро-Люкс» Олександр Пухир. – Міркуючи, в кого купити техніку, чиїми послугами скористатись, зупинили свій вибір на ТОВ «РДО Україна», з яким уже співпрацювали в попередні роки, – Техніку відомої марки «Джон Дір» це товариство постачає в стислі строки й оперативно та якісно обслуговує. Кошти немалі, але ми не настільки багаті, щоб брати дешеві машини на кілька сезонів».

Ключі від новенького трактора «Джон Дір-8370» вручив молодому механізатору фермерського господарства Олегу Марченку менеджер з продажу сільськогосподарської техніки ТОВ «РДО Україна» Олександр Романченко. А Василь Осовецький пересів на потужний навантажувач «Мерло».

Крім трактора і навантажувача, в господарстві також з’явився ще один новий агрегат – восьмикорпусний оборотний плуг «Джон Дір-3810». Оновили технічний парк і в Лисянському професійному аграрному ліцеї, який готує трактористів для агропідприємств і фермерських господарств Черкащини. Учні ліцею отримали в користування трактор Fendt 930, а також устаткування до техніки: борону дискову, оприскувач тракторний причіпний та дві сівалки різного типу.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянські пожежники тепер пройдуть неушкодженими крізь дим і полум’я