^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
27.11.2017 8:03
685 переглядів
0 коментарів
Олександра Короткова чекають у Черкаському суді на початку грудня

Судове засідання стосовно депутата обласної ради Олександра Короткова призначене на 10 годину 4 грудня в Соснівському районному суді міста Черкаси. Його справу розглядатимуть судді Сергій Бащенко (головуючий) та Алла Чечот і Олена Марцішевська.

Прокуратура області звинувачує Олександра Короткова в тому, що, будучи директором державного підприємства Тальнівський комбінат хлібопродуктів у 2008 році, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах іншої юридичної особи, достовірно знаючи, що державне підприємство включене до переліку об’єктів державної власності та не підлягає приватизації, не погодив свої дії та рішення з Кабінетом міністрів України та здійснив незаконне відчуження підприємства шляхом укладення договору купівлі-продажу із одним з товариств м. Тальне, співзасновником якого він був. Унаслідок його протиправних дій цілісний майновий комплекс державного підприємства вартістю майже 55 млн. грн. незаконно вибув із власності держави.

Нагадаємо, 27 квітня Придніпровський суд Черкаси арештував борошномельного олігарха Олександра Короткова на 60 діб, але наступного дня він був випущений під заставу в розмірі 3 мільйони гривень. 20 вересня суддя Сергій Бащенко виніс ухвалу про призначення підготовчого судового засідання, яке відбулося 22 вересня в Соснівському районному суді міста Черкаси. Тоді адвокати наполягали на поверненні обвинувального акту прокурору, але суд ухвалив відмовити їм у невмотивованому проханні.

Довідка: колишній заступник голови Тальнівської районної організації партії регіонів Олександр Коротков 2015 року потрапив в обласну раду, як член Радикальної партії Ляшка. Виключили його з «радикалів» лише після відкриття 2017 року кримінального провадження. Якщо вірити електронній декларації, приблизно в той же час у кар’єрі Олександра Короткова сталася суттєва зміна, він перейшов із посади генерального директора ТОВ «КХП «Талне» з іноземними інвестиціями» на скромну посаду консультанта з ефективності даного підприємства.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: На депутата Олександра Короткова одягнули кайданки у судовій залі