^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.11.2017 8:34
967 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині кузню кадрів ''перепрофілювали'' на трапезну

Бужанський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, відкритий 40 років тому, готував водіїв, трактористів, кухарів, кравчинь, майстрів машинного доїння корів, будівельників. Однак цього року через брак фінансування припинив своє існування. На позачерговій сесії Лисянської районної ради депутати проголосували за передачу колишнього навчально-виробничого комплексу з балансу відділу освіти РДА на баланс Бужанської сільської ради.

Сільський голова Валентина Стадник на прохання депутатів розповіла про подальшу долю приміщень і майна ліквідованого комбінату. За її словами, в одному з них планують розмістити бібліотеку, дитячу творчу студію та тренажерний зал, а в іншому – трапезну для вірян місцевої православної церкви та недільну школу.

Щодо навчальних автомобілів, то два з них годяться хіба що на брухт, а третій у справному стані, і його мають віддати райлікарні. Хоча бужани з таким рішенням не погоджуються, адже розраховували вивозити ним сміття з дворів. Токарні верстати, хоч і застарілі, але ще принесуть користь – на них, при бажанні, можуть навчатися школярі. Досвідчених токарів, які б могли передавати їм свою майстерність, в селі не бракує.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянському Шевченку дістається то від опадів, то від дівчат