^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.11.2017 11:43
293 переглядів
0 коментарів
У Бродецькому побільшало на 12 ліхтарів

Не секрет, що тема освітлення вулиць є однією із найважливіших для наших сіл. Враховуючи ріст злочинності у сучасному світі, а також те, що в сільській місцевості безліч пустих, покинутих будинків, ходити поночі темними вулицями стає небезпечно і для багатьох лячно. Куди краще і для перехожих, і для мешканців домоволодінь, як світять ліхтарі. Розуміє це, очевидно, і сільський голова Бродецького Микола Білоус, який дбає про комфорт та безпеку своїх односельців.

− Нам пощастило нещодавно встановити ще 12 ліхтарів, − розповідає він. − Шість на вулиці Польовій і шість на Гагаріна. Першу освітили повністю, а от Гагаріна – частково. Освітлення підключено за рахунок співфінансування : 40 тисяч гривень виділили за грантом спонсори і 7 тисяч сільрада. Сподіваємось, у наступному році продовжимо розпочате у бік Шостакового та Горецького кутка.

На жаль, при сучасній дорожнечі справа освітлення вулиць є не із дешевих. Зі слів Миколи Петровича, тільки заміна 1 лампочки на ліхтарі коштує офіційно 110 гривень.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Перехрестя в Катеринополі освічуватимуть сонячні батареї