Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.11.2017 17:17
119 переглядів
0 коментарів
Спортсмени Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь чемпіонаті з вільної боротьби

11 листопада відбувся відкритий чемпіонат Білої Церкви з вільної боротьби, в якому взяли участь і спортсмени Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи. Вихованці відомого далеко за межами Тальнівщини тренера Степана Томащука вибороли три перших місця та по одному другому і третьому.

Зокрема, чемпіонами у своїх вагових категоріях стали: Юрій Сороквашин (22 кг), Тарас Шандиба (24 кг), Богдан Мороз (32 кг). Срібним призером у ваговій категорії до 22 кілограм став Володимир Сороквашин, а Максим Захаревич – бронзовим призером у ваговій категорії до 26 кілограм.

По завершенні змагань відбулася товариська зустріч між переможцями у ваговій категорії 24 та 26 кілограм в якій переконливу перемогу здобув Тарас Шандиба.

Вітаємо юних спортсменів, їх тренерів та батьків, і бажаємо нових перемог!