^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.11.2017 12:20
619 переглядів
0 коментарів
У Тальному вітали з професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва

7 листопада у Тальнівському районному будинку культури відбулися заходи, присвячені Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На жаль, чи то дощова погода, чи то буденні справи, але охочих розділити святковий день виявилося небагато. Не допомогли ні завчасно розвішені афіші, ні чудова гра духового оркестру перед урочистостями.

Проте це настрою присутнім не зіпсувало, а навіть навпаки – в затишній, неначе родинній атмосфері, лунали пісні, оживали постановки, вражали танцювальні номери.

Привітати працівників культури прийшли керівники району та міської об’єднаної територіальної громади.

Як і на будь якому дні народженні, не обійшлося і без подарунків. Культпрацівників нагороджували грамотами та відзнаками, засипали барвистими хризантемами.

Усіх нагороджених годі перерахувати. Зауважимо лише, що Почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною» отримала колишній багаторічний директор будинку культури Людмила Луняка.

Нагадаємо, лише цього року за бюджетні кошти для районного будинку культури було придбано аранжувальну систему вартістю 38,5 тис. грн.; виділено майже 100 тисяч гривень на придбання батарей та проведення ремонтних робіт, ще 45 тис. грн. надали для встановлення у приміщенні будинку культури електронної сигналізації.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Гуляло село, аж місця мало було!