^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.11.2017 15:20
535 переглядів
0 коментарів
Гуляло село, аж місця мало було!

11 листопада жителі села Глибочок святкували відразу три свята – День працівника сільського господарства, День козацтва та День захисника України.

Коли вперше бачиш неймовірні ландшафти цього села, то складається враження, ніби знаходишся десь далеко на Буковині – низовини, рівнини, круті схили, впадини та високі пагорби, і все це – Глибочок з його затишними вуличками і охайними хатами.

Завітавши до сільського будинку культури, були приємно вражені: просторо, працює потужний вентилятор, який «розносить» тепло по всій залі. Втім, чи то через економію коштів, чи з іншої причини, але прогрівши зал, «дуйчик» вимкнули. А свято тривало майже три години.

Очевидно, передбачаючи такий розвиток подій, і глядачі не поспішали. На зазначену 12 годину прийшли не більше десятка людей. Захід розпочався із півгодинним запізненням.

Концерт вдався на славу. Шкода, що не почули, які в Глибочку співучі люди ні голова райдержадміністрації Василь Клименко, ні голова районної ради Валентина Любомська, ні їхні заступники з начальниками відділів і профільними спеціалістами.

Майже кожний концертний номер – пісня у виконанні юних та красивих глибочківських дівчат та хлопців. Варто відмітити, співали виключно українською.

Мелодійними, дзвінкими голосами запам’яталися – Руслана Череватенко, яка виконала пісню «Родина», Марія Липка з піснею «Помолюсь за Україну», Вікторія Нерубайська («В чистім полі…») та ще багато інших юних талантів.

Першим привітав своїх односельців із святами сільський голова Василь Мельник:

– Дорогі земляки-глибочківці! Шановні гості! Сьогодні ми з вами висловлюємо щиру вдячність за мужність, героїзм, самопожертву нашим героям-односельчанам, які захищали і захищають Україну в зоні АТО. Окремі слова вдячності висловлюємо керівникам і працівникам сільгосппідприємств, особисто кожному хто є в залі. Саме вони дають нашим людям робочі місця та допомагають фінансово нашому селу.

Зауважимо, що з великого списку перерахованих керівників сільських господарств, присутніх було лише декілька, решта і самі свято проігнорували, і помічників не прислали. Тим сільгоспвиробникам, які були в залі вручили короваї.

Представники ТОВ «Урочище Журавське» на чолі з Ігорем Новицьким теж привітали жителів Глибочка із святами та подарували сільській раді сучасного ноутбука.

Їх зустрічали як поважних гостей. Таку думку нам навіяли коментарі із залу: «Приїхали розділити з нами свято…», або «Приємно, що не забули, а то скільки короваїв придбали, а не сцені навіть половини нема з перелічених, аж соромно…».

Запашні короваї отримали і учасники АТО та волонтери.

…А концерт тривав і тривав. Були й гумористичні сценки та гуморески для чудового настрою. Своїм співом зачарували й дітки, які мов соловейки виводили кожне слово.

Подарували море емоцій своїм танцем енергійні матусі з танцювальної студії «Енергія» під керівництвом Ірини Присяжнюк. Не побоїмося сказати, що це було танцювальною перлиною всього концертного дійства.

А насамкінець всіх присутніх частували святковим короваєм та заключною піснею про гостини. І справді, гостини тут найліпші, люди добродушні, діти, як квіти – цвітуть, а гумор – добрий та щирий.

Беру шматок короваю – а всім господиням благ бажаю!

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: У Кривих Колінах відкрили ясельну групу