^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.11.2017 14:16
356 переглядів
0 коментарів
Звенигородські бійці АТО отримують землю

Майже 170 учасників антитерористичної операції зі Звенигородського району отримали вже документи на володіння земельними ділянками. Добивалися колишні воїни обіцяної їм землі по-різному. Декому доводилося не раз оббивати пороги тієї чи іншої організації, проте в цілому органи влади, окремі сільські голови й керівники місцевих сільгосппідприємств надавали їм підтримку та сприяли в отриманні землі.

Оскільки знайти вільні площі для вчорашніх бійців на Звенигородщині, як і в інших районах, досить складно, в більшості випадків вирішення цієї проблеми залежить в основному від господарників, які мають поступитися землею, що перебуває у їхньому постійному користуванні. Так, саме завдяки розумінню директора тамтешнього фермерського господарства Юрія Тарасевича, одинадцять учасників АТО отримали офіційні документи на земельні наділи у межах Хлипнівської сільської ради. Таким же чином вирішують цю проблему в інших населених пунктах району. Скажімо, найближчим часом стануть атовці власниками землі і в межах Богачівської сільської ради.

Не відстає від інших господарників і «Батьківщина Шевченка», яка господарює на землях села Пединівки. Чотирнадцять колишніх захисників східних рубежів України нещодавно отримали землю у межах тамтешньої сільської ради. За словами керівника господарства Василя Щербатюка, передати її атовцям було не так уже й легко.

– Сьогодні отримати наділи хлопцям надзвичайно складно, – резюмував він на зустрічі з новоявленими власниками земельних ділянок, – оскільки вже сама процедура оформлення документів займає не місяці, а роки. Через корупцію у «верхах» доводиться буквально виривати те, що вчорашнім бійцям гарантоване законом. Лише через півтора року цю проблему вдалося таки зрушити з місця.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Як забезпечити катеринопільських АТОвців житлом та земельними ділянками?