^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.11.2017 11:26
529 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині взялися за дороги

Цього року на ремонт автошляхів Лисянщини було використано більше двох мільйонів гривень з бюджетів різних рівнів, це дало можливість відремонтувати значну частину під’їзних шляхів до населених пунктів району.

Нині, поки сприяє погода, дорожні роботи тривають. Дві бригади Звенигородської ДЕД ведуть укладку асфальтобетону на відрізку дороги, де розташовані села Бужанка, Яблунівка, Кучківка, Шубині Стави і Рубаний Міст. Голова райдержадміністрації Володимир Павличук та голова районної ради Ярослав Попко особисто контролюють хід виконання робіт та ефективність використання бюджетних коштів. Під час останньої робочої поїздки керівники району зустрілися з начальником Лисянської ДЕД ДП “Черкаський облавтодор” Олександром Бондарчуком, і домовилися про строки виконання робіт та додаткове фінансування для збільшення обсягів ремонту автодоріг.

В районі є ще одна гостра невирішена проблема – руйнація доріг великоваговим транзитним автотранспортом. Лисяни тут покладають надію на новостворені контролюючі служби, які слідкуватимуть за дотриманням допустимої ваги вантажівок і каратимуть винуватців.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: Лисянські пожежники тепер пройдуть неушкодженими крізь дим і полум’я