^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.11.2017 10:11
841 переглядів
0 коментарів
Жителі Соколівочки скаржаться на техніку, яка забруднює дороги

Цього року вперше після кількарічної перерви запрацював Тальнівський цукровий завод. Після початку виробництва з полів на підприємство активно вивозять буряки. Виробничники починають підраховувати прибутки, а жителі Соколівочки скаржаться на те, що багатотонні вантажівки руйнують дороги.

– У дощову погоду трактори та автомобілі зробили з траси «Умань-Черкаси» ріллю, – розповідає житель села. – Через це навіть пасажирські автобуси не могли нормально рухатися.

Мабуть, хтось поскаржився на таке неподобство, бо дуже скоро з’явилася техніка, яка прибрала багно. Але лише на трасі. Заболочені технікою «Панди» вулиці Соколівочки і донині ніхто не спішить прибирати. На Вишневій взагалі суцільне місиво.

– Тут в центрі ще нормально, а там – на Вишневій хоч і шосейка, а і її не видно, такого наробили, багна намішали, ні пройти, ні проїхати – говорить пані Валентина, мешканка цієї вулиці.

Заасфальтована минулого року вулиця Коцюбинського під вагою сільськогосподарської техніки руйнується, на асфальті залишаються кавалки від коліс.

– Як так будемо берегти зроблене, то та дорога швидко зруйнується. А тоді скажуть, що асфальт був поганий. А те, що такі «махіни» з тоннами буряків розбивали дорогу, і не згадають! – бідкається жителька Соколівочки.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: На Тальнівщині проходить реорганізація шкіл