^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.11.2017 8:40
2001 переглядів
0 коментарів
Звенигородчанка винайшла чотириста перший спосіб відбирання грошей

Як відомо, Остап Бендер знав чотириста способів відбирання грошей у чесних громадян. Якби великий комбінатор винаходив такі способи сьогодні, то їх було б набагато більше – з врахуванням дальшого поступу цивілізації.

Це намагаються робити його нинішні «колеги», проте надто тупо, повторюючи свої прийоми знову й знову. Проте, як би там не було, на закинутий ними гачок ловляться все нові жертви.

Продовжувати справу Остапа Ібрагімовича взялася і 29-річна звенигородчанка, яка винайшла чотириста перший спосіб відбирання грошей. Він був досить простим - жінка здавала в довгострокову оренду квартири, які перед цим винаймала на добу. Зрозуміло, що це вимагало відповідної підготовки. Шахрайка відслідковувала квартири, які найчастіше здавалися на добу, попередньо підробляла відповідні документи на них, маючи набір бланків, печаток й штампів, винаймала облюбоване житло і тут же давала оголошення в Інтернеті про його довгострокову оренду. І, знайшовши бажаючих, укладала з квартиронаймачами угоду на два-три місяці проживання й отримувала від них кошти наперед. Коли ж ті наступного дня дізнавалися, що винаймане й оплачене ними помешкання належить іншій особі, їхня лжеорендодавець була вже далеко. Таким чином вона надурювала людей не тільки в Умані та Черкасах, а й в столичному Києві.

«Засипалася» ж новоявлена колега Остапа Бендера на черговій афері, потому, як від десятка громадян надійшла низка повідомлень про шахрайські дії відносно них. Поліціянти в процесі оперативно-пошукових заходів затримали аж надто підприємливу жіночку і встановили, що вона встигла «охмурити» тринадцятьох громадян. При цьому на досить пристойні суми.

За даним фактом Черкаським відділом поліції відкрито низку кримінальних проваджень за частиною 2 статті 190 (Шахрайство), частинами 1 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Коли і чому гітлерівці знищили хутір Павлопіль