^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.11.2017 9:47
762 переглядів
0 коментарів
У Єрківській ОТГ відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям

8 листопада на території Єрківської ЗОШ відбулось урочисте відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. На урочистості запросили школярів, учителів, спонсорів, пресу.

− Дякуючи нашим меценатам, зроблено перший крок до відродження спортивної слави Єрок, − розпочав виступ голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. − На черзі − реконструкція центрального стадіону, де роботи уже почалися, та облаштування сучасної вентиляційної системи у спортзалі школи. Хочу подякувати всім, хто долучився до цієї важливої справи. Бажаю усім нам миру, добра, злагоди, а вам, дорогі діти, − перемог!

− Спорт – формує особистість, − зауважив головний підрядник проекту Михайло Морозюк ("Будсервіс"). − Сподіваюсь, що це футбольне поле допоможе вам сформувати ваші характери, які ви згодом виявите у розбудові нашої держави.

Після привітань від спонсорів, гостей, усім, причетним до спорудження футбольного майданчика, вручили офіційні грамоти-подяки. Відбулась церемонія перерізання стрічки. Школярам подарували комплект м’ячів.

Право забити перший м’яч доручили Михайлові Морозюку та Андрію Нікітюку – директору Єрківської дитячо-юнацької спортивної школи.

Після завершення церемонії відкриття на щойно відкритому полі розпочались футбольні змагання між школярами Ярошівки, Катеринополя, Ватутіного та Єрок, у яких здобули перемогу ватутінці (1-ше місце). Друге місце завоювали катеринопільчани, а третє – діти із Ярошівки. Усім їм Леонід Польовий вручив кубки переможців.

За грою з інтересом спостерігали учні Єрківської школи та вболівальники.

− Прекрасне поле, − поділився враженнями із нашим виданням 9-класник Андрій Лебедєв, що разом з другом Ростиславом спостерігав за матчем. − Ми про таке навіть не мріяли. Обов’язково ходитимемо сюди на футбол.

Раніше в Єрках виникали суперечки: дорослих спортсменів не пускали грати у шкільний спортзал, оскільки адміністрація хвилювалась, за пошкодження стін. Коштом спонсорів цю проблему вирішено, у проблемних зонах встановлено захисні щити та натягнуто сітки. Цікавимось у головного спеціаліста молоді та спорту селища Руслана Церно, чи всім буде дозволено грати на щойно відкритому футбольному полі, чи воно споруджене тільки для школярів.

− Це поле зроблено для всіх. І для дітей, і для дорослих. Єдина умова − грати у взутті, яке б не пошкоджувало штучне покриття. За цим ми ретельно слідкуватимемо. Тобто, якщо хтось захоче тут пограти у футбол, мають показати відповідне взуття, і тоді їм відімкнуть ухід.

− Ви задоволені полем?

− Усе зроблено професійно, ґрунтовно, за сучасними технологіями з дотриманням усіх вимог. На все про все пішло близько мільйона гривень (з роботою, обладнанням). Міцна огорожа, гарний дренаж. Освітлення теж буде. Бачите, стовпи вже стоять, от тільки ліхтарі не вспіли до відкриття повісити. В планах зробити ще накриття, але не все, як то кажуть, відразу. Наш голова націлений розвивати спортивну галузь. Хочемо проводити товариські матчі між різними населеними пунктами, ветеранами. Аби тільки погода сприяла.

− А хто прибиратиме тут сніг, листя?

− Поки що все робимо своїми силами.

За кілька днів після відкриття ми запитали у вчителя фізкультури Володимира Плахотника, чи не пустує поле і як з освітленням.

− Ні не пустує. Вже грали й дорослі. В пітьмі, при ліхтарях. Освітлення підключено. Все чудово! Школярі задоволені, дорослі теж дякували.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Єрках відкрито єдиний в Україні ЦНАП, де реєструють акти цивільного стану