^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.11.2017 12:21
598 переглядів
0 коментарів
Єрківські активісти на заходах із відкриття ЦНАПу розгорнули плакатний пікет

2 листопада на заходах із відкриття Єрківського центру адміністративних послуг місцевий осередок ГО "Народна варта Черкащини" на чолі з Володимиром Кіяніченком та Валерієм Прилукою розгорнув мовчазний плакатний пікет. Учасники пікету не втручались у офіційну церемонію, однак плакати із критикою влади красномовно говорили самі за себе. Поруч старих гасел добавилися нові − "Фінанси без громадського контролю – це корупція", "Приміщення для хору Велика родина", "Надання інформації для громадян – принцип самоврядування" тощо.

Звіт про проведену акцію Валерій Прилука виклав у мережу "Фейсбук", натякаючи, що заздалегідь плакатний пікет намагалася усунути зі свята поліція. Однак у результаті дебатів з правоохоронцями було досягнуто консенсусу.

Користувачі "Фейсбук" у коментарях до посту Прилуки в цілому підтримують ініціативу активістів, вимагаючи від влади загалом та конкретно від Леоніда Польового – голови Єрківської ОТГ, детального звіту про використання бюджетних коштів, а також нарікають на невиконання обіцянок з ремонту окремих доріг, проведення вуличного освітлення тощо.

Іван НЕБЕРИБІС

Читайте також: У Єрках відкрито єдиний в Україні ЦНАП, де реєструють акти цивільного стану