^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.11.2017 16:25
313 переглядів
0 коментарів
Наших у Європі полюбили

Нарешті здійснилася мрії учнів Лисянського НВК – побувати за кордоном. Школярі подорожували Польщею, Німеччиною та Угорщиною. Найяскравіші враження справила, звичайно, європейська країна, мову якої учні вчать у школі. Це – Німеччина, місто Мюнхен з його незвично чистими вулицями, незрівнянної краси будинками і численними визначними пам’ятками та дуже ввічливими мешканцями.

– Місто просто зачарувало нас своєю яскравістю і модерністю, – розповіла учителька німецької мови Тамара Наумова. – Приємно було спостерігати за школярами під час першої в їхньому житті спілкування з іноземцями. Була гордість за учнів, які знають не одну іноземну мову, спілкуються з носіями мови і долають мовний бар’єр. Діти таким чином зацікавлюються і мають бажання покращувати свої знання. Розуміють також, що німецька – це не просто підручник і зошит, а живе спілкування.

Нагадаємо, 2017-2018 навчальний рік оголошено в Україні роком німецької мови. Це велика можливість знайомитися з культурою, національними надбаннями європейської країни. До речі, в Німеччині проживає чимало уродженців Лисянщини. Серед них засновниця дитячого театру в Берліні Ольга Пархомчук.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Італійці люблять солодке життя, а поляки багатіють у сусідніх країнах