^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.11.2017 9:52
252 переглядів
0 коментарів
У Тальянках студенти і викладачі зійшлися на ''Козацькі забави''

19 жовтня з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Тальянківському агротехнічному коледжі відбулися змагання «Козацькі забави».

Цьогорічні змагання об’єднали у команди відчайдушних, сміливих та відважних людей не лише з різних відділів, а й навіть викладачів та працівників коледжу. У них була власна команда. Кожний учасник прагнув довести свою козацьку силу і міць.

Розпочалися змагання із параду команд-учасниць, де юні і дорослі продемонстрували свою майстерність із строєної підготовки (повороти на місці, в русі, ходьба стройовим кроком з піснею), представлення команд і девізів.

З привітальними та напутніми словами виступили директор коледжу Віктор Крошка, начальник управління агропромислового та економічного розвитку Тальнівської райдержадміністрації Віталій Захарчук, заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Наталія Руснак, керівник фізичного виховання Володимир Стеценко.

Спортивна частина змагань розпочалася із найпоширенішої не лише у козацькому війську вправи – підйом переворотом. Тут найкращою була команда механіків. А особисту першість в цьому виді здобув представник цієї команди Олександр Гончар (М-31). Він зробив підйом переворотом 31 раз. Порадував виступом і викладач медико-санітарної підготовки Юрій Савчук, який впевнено виконав вправу 21 раз і зайняв друге місце в особистому заліку. Другим видом змагань стала вправа з гирею. Учасники утримували гирю на витягнутих руках, паралельно підлозі. Найкращий результат тут показала команда електриків. А в особистому заліку – викладач фізичного виховання Борис Смілянець.

Перенесення «пораненого» на швидкість, ходьба навприсядки, стрибки в мішках, пересуванням по-пластунськи додали позитивних емоцій вболівальникам, які прийшли підтримати свої команди. Найшвидше із завданнями справилася команда агрономічного відділу. Другою фінішувала команда викладачів та працівників коледжу.

Впевнену перемогу у змаганнях із перетягування канату здобула команда викладачів, яка у зустрічах з усіма суперниками не зазнала жодної поразки. Другою стала команда механіків, третьою – команда тваринників.

Завершилося козацьке свято конкурсом кашоварів, які почастували суддів і присутніх смачно приготовленою стравою. Конкурс кашоварів виграла команда технологічного відділу тваринництва. А найдотепніше розказував козацькі побрехеньки викладач газового відділу Олександр Поліщук, який до того ж зварив дуже смачну козацьку кашу і шурпу.

Підводячи підсумки, було відзначено всі команди-учасниці, організаторів – студентську раду, кабінет фізичного виховання, кабінет предмету «Захисту Вітчизни».А перемогу цього дня святкувала команда викладачів та працівників коледжу «Тальянківські отамани».Лише на два очки поступилася їй команда електриків. Третьою стала команда механіків.

Команда-переможець нагороджена перехідною отаманською булавою та грамотою, команди призери – грамотами. Кращим в команді викладачів та працівників коледжу визначено Юрія Савчука, серед студентських команд відзначено як кращого спортсмена – Олександра Гончара.

Борис СМІЛЯНЕЦЬ

Читайте також: Довгий шлях нагороди: ветерану російсько-української війни нарешті вручили бойовий орден