^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.11.2017 11:28
323 переглядів
0 коментарів
27 жовтня в Катеринополі рятували від потопу трансформаторну підстанцію

Після тривалих дощів на вулиці В’ячеслава Чорновола виникла загроза підтоплення трансформаторної підстанції. Це могло призвести до серйозних наслідків. "У разі виходу з ладу підстанції були б відключені від електропостачання 83 житлові будинки та 14 адміністративних будівель, серед яких була також центральна каналізаційно-насосна станція, відключення якої могло призвести до більш серйозних наслідків для житлового сектору", − зазначено на офіційному сайті Управління ДСНС у Черкаській області.

Відтак для попередження лиха місцеві рятувальники та комунальники за допомогою мотопомпи та пожежного автомобіля відкачали близько 15 кубометрів дощової води з прилеглої території. О 14 годині загрозу підтоплення було повністю ліквідовано.

− Це, мабуть, одна із "найпроблемніших" підстанції у селищі, − каже місцевий житель Михайло Поліщук. − Мало того, що збудована на пониженні, та ще й поруч каналізаційна станція, на якій теж інколи трапляються неполадки. Треба думати нашим керівникам, як зарадити біді на віки, а не на один дощ.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Катеринопільчан добряче стривожив звук автомобільної сирени