^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.11.2017 8:26
591 переглядів
0 коментарів
У Тальному відкрили спортивно-розважальний комплекс

21 жовтня у Тальному за участі першого заступника міністра молоді та спорту України Ігоря Гоцула відкрили спортивно-розважальний комплекс. Усі роботи з проектування і будівництва виконано коштом відомого на Тальнівщині виробничника, керівника СФГ «Дружба» Сергія Тульчинського.

– Успіхи наших спортсменів, успіхи українського спорту починаються з таких невеличких міст і містечок, де народжуються українські талановиті діти. Для того, щоб вони могли реалізувати себе, свої таланти, для того щоб могли стати великими спортсменами і громадянами, вони повинні мати належні умови. Сьогодні приклад того, як такі умови створюються зусиллями відповідального бізнесу, – зазначив у виступі заступник міністра.

Подяки міністерства молоді та спорту України отримали директор Тальнівського районного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмила Острань та тренер з футболу Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Дячук. А мецената відзначили Почесною Грамотою цього міністерства.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський подякував Сергію Борисовичу та небайдужим людям, які вкладають кошти у майбутнє дітей і дбають про їхнє фізичне здоров’я.

– Де б ви не були, які б не мали здобутки, завжди пам’ятайте про Тальне, яке благословило на успіхи в спорті, – звертається до молоді Сергій Тульчинський. – Враховуючи, що сьогодні, свято дарую дитячій футбольній командінову спортивну форму.

На відкритті спортивного комплексу також виступили голова райдержадміністрації Василь Клименко та голова районної ради Валентина Любомська. А отець Степан Драбик освятив спортивний майданчик.

Після урочистої частини та виступу вболівальниць із колективу спортивного танцю «Енергія» (керівник Ірина Присяжнюк) на поле вийшли юні футболістки і футболісти з Тального, Шполи і Лебедина. Поки відбувався футбольний турнір найменших учасників свята забавляли місцеві клоуни-аніматори.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: Українська пісня рознеслася по Соколівочці