^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.11.2017 16:11
374 переглядів
0 коментарів
Українська пісня рознеслася по Соколівочці

20 жовтня у Соколівочці відбувся концерт вокально-інструментального ансамблю «Ліра» Тальнівського міського центру культури і мистецтв. Керує колективом талановитий музикант Роман Вовк.

Послухати українських пісень зійшлося чи не пів села. Програма була поділена на сучасні пісні, обробки українських народних пісень та пісні обпалені російсько-українською війною. Зокрема прозвучали найпопулярніші – «Гей видно село», «Сльози не витирай», «Віночок», «Козачка», «А на Україні», «Гімн характерників», « Ти ж мене підманула», «Ой чий то кінь стоїть» та ще багато інших пісень.

– Соколяни просто в захваті, – розповідає завідуюча сільською бібліотекою Катерина Мороз. – Але концерт проходив о другій годині дня, то не всі змогли послухати спів ансамблю, адже в такий час люди ще працюють. Тому ми плануємо незабаром влаштувати музичний вечір, щоб ці прекрасні музиканти знову порадували нас своїм візитом. Дуже приємно було бачити школярів та молодь. Приємно й те, що музика була різноманітною: було що послухати і молодим і старим.

Українська пісня заворожила так, що люди навіть не хотіли розходитися.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Попри приписи цукровий завод у Тальному завзято продовжує труїти річку