^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.11.2017 13:07
580 переглядів
0 коментарів
Митрополит Іоан освятив новий храм у Здобутку

29 жовтня у селі Здобуток Тальнівського району митрополит Іоан освятив новозбудований храм на честь святого великомученика Димитрія Солунського.

У святковому богослужінні з владикою служили настоятель парафії, Тальнівський благочинний УПЦ Київського патріархату протоієрей Михайло Василюк та духовенство Тальнівщини, сусідніх районів та Черкас. Молитовно розділили радість свята жителі села Здобуток, а також гості із усієї Тальнівщини.

Перед літургією митрополит Іоан звернувся до віруючих зі словом проповіді на тему Євангельського читання, а також привітав парафіян з освяченням храму, наголосивши на особливому значенні богослужіння у житті кожного християнина.

«Я вас вітаю! Тепер ви маєте видимий храм і можете будувати невидимий храм у своїй душі. Це є саме головне! Намагайтесь щонеділі приступити до таїнств.» – наголосив архієрей.

Владика та отець Михайло подякували фундаторам новозбудованого храму – Володимиру та Лілії Мовчанам за утвердження Київського патріархату на Тальнівщині.

За вагомий особистий внесок у розбудову Української Православної Церкви Київського Патріархату митрополит Іоан з благословення Святійшого Патріарха Філарета, нагородив Володимира Мовчана орденом Святого Юрія Переможця, а Лілія Мовчан отримала орден Святої великомучениці Варвари.

Завершилася пам’ятна подія величним виконанням «Многая літа».

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: У Зеленькові започатковано будівництво храму на честь Преображення Господнього