^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.11.2017 8:35
569 переглядів
0 коментарів
19 жовтня сесія Тальнівської міської ради тривала 6 годин

Депутати традиційно розпочали із невдоволення: то їм не нагадали, о котрій прийти на засідання, то півгодини потратили, щоб визначити черговість посадових осіб виконавчого апарату міської ради, які цього дня звітувалися про роботу своїх відділів, секторів і виконкому в цілому.

Після чого міський голова Олексій Юрченко зачитав розпорядження, яким призупинив рішення про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних підприємств і запропонував депутатам двома третинами голосів подолати вето. Ті, не маючи відповідної кількості голосів, відмовилися.

Відразу після цього міський голова першим прозвітував про роботу виконавчого комітету та, щоб не гаяти час, запропонував депутатам усе, що їх цікавить після почутого звіту, оформити депутатськими запитаннями і у визначений законом термін отримати відповідь.

– Можете озвучити питання на відеокамеру і отримаєте відповідь, – каже Олексій Віталійович.

У залі зчиняється ґвалт. Зрештою, депутати почергово встають і озвучують питання. Міський голова просить підлеглих усе старанно записувати.

Депутати визнали роботу виконавчого комітету задовільною та рекомендували міському голові в місячний термін подати на затвердження ради кандидатуру керуючого справами виконавчого апарату.

Далі майже півдня слухали звіти: начальника відділу культури Альони Качур, начальника сектору економічного розвитку та інвестицій Олега Сноза, начальника фінансового управління Світлани Ковалишиної, начальника відділу освіти Тетяну Коломинську, заступника міського голови Віталія Марченка та інших спеціалістів.

Зауважимо, чим довше засідали депутати, тим менше прислухалися до змісту промов. Чим ближче до завершення робочого дня, тим менше у залі залишалося депутатів. Ті, що залишилися молодці хоча б тому, що не розбіглися по домівках, бо доходило до критичної межі, коли в залі заледве вистачало кворуму.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: У ''Берізці'' козачата заради танцю дівчат визволяли