^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.10.2017 11:08
278 переглядів
0 коментарів
У Дібрівці людям на радість відкрили магазин

Сьогодні це не бозна якої важливості подія, але для жителів маленької Дібрівки, що на Лисянщині, де чотири роки не працював торгівельний заклад, його відкриття стало справжнім святом. В колишньому приміщенні колгоспної їдальні працівники «Дібрівської будівельної компанії», яка розташована поряд, зробили капітальний ремонт, і облаштували магазин, де можна сільчанам придбати товари першої необхідності як продуктової, так і промислової груп.

– Всі ці роки, відколи у нас закрився магазин, товари, за замовленням, доставляли поштовики, – розповів сільський голова Іван Невмиваний. – Та в людей завжди жевріла надія, що він таки колись відкриється. І це сталося, завдяки нашому земляку, депутату районної ради Дмитру Черкасову, який заснував у рідному селі «Дібрівську будівельну компанію».

Компанія Черкасова займається виготовленням гранітних виробів, якими, в основному, прикрашені будівлі в столиці. Тож, і в оформленні магазину переважає граніт, навіть прилавки зроблені з цього красивого і довговічного природного матеріалу, що надає приміщенню неповторного вигляду.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Лисянський район залишається в аутсайдерах із створення ОТГ