^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
25.10.2017 8:36
644 переглядів
0 коментарів
У Єрках відбулась акція на підтримку київських протестів під Верховною Радою

17 жовтня у Єрках відбулась акція на підтримку київських протестів під Верховною Радою. На центральній площі навпроти селищної ради зібралось до 30-ти активістів. Поруч протестувальників майоріло кілька плакатів: "Корупціонерам смертну кару!", "Закон про імпічмент у дію!", "Лісоруба Польового до відповіді!", "Геть недоторканну зРаду!" ,"Про реінтеграцію Донбасу "– антиукраїнський закон". Шквальний вітер не раз жбурляв ці плакати на землю, але мітингувальники їх ставили на місце.

─ Бачите, жоден із працівників селищної ради на акцію протесту не вийшов, хоч ми тричі вивішували запрошення неподалік цієї установи і тричі його "невідомі" зривали. Про що це говорить? Що місцеву владу усе влаштовує, і зарплати, й посади, все, а на людей, що ледве виживають на мізерні пенсії, зарплати їм начхати, ─ пояснює представник об’єднання "Народна варта Черкащини" Валерій Прилука.

Як бачимо, поруч загальних вимог були у єрківчан і свої – це вимога звільнити із займаної посади голову їхньої територіальної громади Леоніда Польового, через те що він перебуває під слідством у справі про незаконну вирубку дерев.

─ Це не логічно, що людина, яка перебуває під слідством, продовжує перебувати на керівній посаді. Цьому негайно треба покласти край! ─ наполягали учасники мітингу.

─ Ми вимагаємо смертної кари для корупціонерів, а не високих зарплат, якими влада хоче задобрити чиновників, щоб не крали. У країні, де йде війна, у військовий час, крадіїв розстрілюють або вішають. Нині фактично повністю знищено правоохоронну систему, хабарників ловлять, але не садять. Зараз весь олігархат на низькому старті. Усі чекають розпродажу землі, щоб захопити побільше. Реальний курс долара до гривні становить 1 до 8. Про це свідчить індекс бігмака (вартість булочки з McDonald’s, що складається з м’яса, сиру, овочів, за вітчизняною ціною у перерахунку на долар). Високий курс створено штучно, ─ лунало з гучномовця.

А біля селищної ради тим часом зібралось кілька зівак, які до протестувальників принципово не приєднувались, але уважно слухали, що ті говорять.

─ Бандити! Людьми колотять, покупували собі довідки, щоб у АТО не йти й мітингують тепер. Он у мене син воює, щоб я міг спокійно спати, а ці кричать тут, ─ нарікав один із стареньких. ─ Хай краще ідуть воюють!

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: ''Коли чиновнику немає чим пояснити свої дії, то він стає схожим на страуса ''