^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.10.2017 22:51
362 переглядів
0 коментарів
Військовий капелан та прихожани отримали грамоту розбудову та підтримку України

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника, Дня Українського козацтва, Дня УПА громадський актив прихожан Свято-Покровського храму Української православної церкви Київського патріархату села Вікниного та протоієрей, військовий капелан отець Іван Юрків отримали Грамоту від обласного козачого товариства (ЧКТ УК) за значний внесок у розбудову та підтримку України, Українського козацтва та підтримку й популяризацію рідної мови.

─ Ця грамота для мене абсолютна несподіванка. Приємно, звичайно, що люди оцінили наш труд. Це заслуга усіх наших прихожан. Робимо, що Бог послав на серце, ─ прокоментував подію отець Іван.

─ Цього священика давно потрібно було нагородити – прекрасний духівник, порадник, чудова людина, патріот, військовий капелан, що не день і не два провів у зоні АТО, підтримуючи словом і ділом наших воїнів, незмінний учасник багатьох подій, що проводило Українське козацтво. Для мене за честь було вручити йому грамоту і висловити найщирішу подяку за його роботу, ─ розповів районовий отаман Василь Кураш.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Не варто забувати, що в Україні йде війна