^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.10.2017 16:44
403 переглядів
0 коментарів
До Звенигородки злетілись голуби, фазани, павичі і навіть завітали орли-байкери

На центральному майдані Звенигородки вшосте проходила регіональна виставка-конкурс голубів, влаштована з ініціативи Звенигородського районного клубу голубівництва «Звенигора». На батьківщину голови асоціації голубівників України Юрія Алєксєєва з’їхалися голубівники не лише з Черкащини, а й Київщини, Кіровоградщини, Одещини, Миколаєва, Харкова та інших регіонів України. Вперше прибули представники Мелітополя, демонстрували учасникам виставки своїх крилатих птахів найрізноманітніших мастей і порід, гості з сусідньої Польщі. Були широко представлені високольотні, гонні, спортивні, поштові та декоративні голуби. Для селекційного обміну виставляли також своїх годованців власники рідкісних порід курей, гусей, індиків та розмаїтого декоративного птаства.

Як розповів один з організаторів виставки Дмитро Поліщук, цього року виявилося замало відведених 250 посадочних місць, тож виставка розтягнулася вздовж проспекту Шевченка. Приємно бачити, що навколо голубівництва об’єднується все більше його прихильників, які примножують людяність, любов та відданість своїм історичним кореням, мові, культурі. Бо той, хто полюбив голубів, опікується ними і живе в турботах про небесних птахів, ніколи не стане на хибний шлях, не буде поганою людиною.

Поки тривало гомінке свято і над майданом кружляли білокрилі господарі урочистостей, привітати голубівників заїхали члени байкерського клубу. Ото було втіхи для малих звенигородчан: і фотографувалися на престижних мотоциклах, і кермо крутили, і педалі натискали.

А тим часом поважне журі підраховувало бали переможців. Чимало авангардистів голубівництва з різних регіонів України та більшість звенигородських голубівників відзначили кубками, призами та грамотами.

Раїса БІЛЕЦЬКА

Читайте також: На Звенигородщині лихоманить освітню галузь