^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
20.10.2017 12:11
509 переглядів
0 коментарів
''Герої не вмирають! ''

Саме такими словами списана сторінка у "Фейсбуці" загиблого атовця із Шевченкового Сергія Дядченка.

13 жовтня Герой АТО, що загинув 1 липня, повернувся до земляків у граніті.

Напередодні Покрови у Шевченківському навчально-виховному комплексі  відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому випускникові ─ Сергію Дядченку.

Сергій Петрович Дядченко народився 23 вересня 1979 року у Киргизії у селищі Токтогуль Таласької області. Згодом його сім’я переїхала до України в село Шевченкове. Тут Сергій закінчив 9 класів та вступив до Звенигородського СПТУ. 1997 року завершив навчання, отримавши спеціальність "тракторист-електрик".

З 1997 по 1999 рік Дядченко служив у Збройних силах України на посаді старшого навідника, потім командира гармати та командира відділення.

Після служби у Збройних силах працював трактористом. З 15 травня 2014 року по 18 травня 2015 року служив добровольцем у Кіровоградському 34-му батальйоні. Звільнившись зі служби, якийсь час проживав у Черкасах. У 2016 році Сергій підписав контракт із однією з черкаських військових частин і невдовзі опинився у зоні бойових дій, на сході України. 30 червня 2017 року Сергію Дядченку присвоїли звання "старший сержант", а 1 липня він загинув поблизу села Піски Донецької області, підірвавшись на міні та отримавши поранення несумісні з життям.

За жахливим збігом обставин на стіні Шевченківського НВК уже висить одна меморіальна дошка, яка вшановує Сергієвого загиблого брата ─ Віктора Бойка, який теж поліг, захищаючи Батьківщину. Зі слів голови сільради Сергія Смалька, "у них уся сім’я героїчна, навіть сестра була в зоні АТО".

У заходах з нагоди відкриття меморіальної дошки взяли участь родина загиблого Героя, голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш, голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер,  побратими-атовці, школярі, вчителі та жителі села.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У вівторок на Звенигородщині поховають захисника України

На Покрову в Катеринополі вітали Захисників