^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.10.2017 8:38
403 переглядів
0 коментарів
Ювілей школи об’єднав покоління

Гарний концерт у щебзаводському клубі, багато гостей, море квітів для улюблених учителів, маса учнівських та педагогічних талантів – так кількома словами можна охарактеризувати святкування 60-річчя Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3, яке відбулося 6 жовтня.

Колектив навчального закладу на чолі з директором Валерієм Олексійовичем Качаном підготувалися до цього знаменного дня дуже відповідально. Тому свято пройшло на одному подиху, з чудовими привітаннями школі, урочистими митями нагороджень та незабутніми творчими сюрпризами.

Перед початком заходу учасники свята оглянули експозицію шкільного музею. Згадали дитинство і юність. Хтось упізнав себе, своїх вчителів, а хтось і онуків. Саме так, адже за цей час тут виховали не одне покоління тальнівчан.

Потім перейшли до щебзаводського клубу. А тут теж було на що подивитися! У фойє розгорнулася виставка учнівських, учительських та батьківських творчих робіт.

У святковій залі клубу був майже аншлаг. З теплими щирим вітаннями виступили міський голова Олексій Юрченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Тетяна Коломинська, директор школи Валерій Качан, заступник директора щебеневого заводу Вадим Оратівський, завідуюча дитячим дошкільним закладом «Сонечко» Тетяна Кмітевич, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль та інші. Здавалося, офіційним і не дуже вітанням не буде кінця. Але на те воно й свято.

Аж ось усі затамували подих – на екрані фільм, присвячений рідній школі. Нинішні школярі і вчителі, випускники і ветерани педагогічної ниви впізнавали себе, згадували шкільне життя.

Потім був чудовий концерт, на якому неабияку майстерність показали дитячі колективи «Сузір’я», «Мозаїка», учительський гурт «Дивограй», учні Альона Коханівська, Лілія Гоменюк, Лілія Погорецька, танцювальний колектив учнів 2-4 класів «Мрія».

Справжню виконавську майстерність продемонстрували колишні випускники школи – відомий композитор та виконавець Людмила Столярська, Аліна Водоп’ян, Юрій Ноздровський і Євгенія Осіяненко, Любов Пустільнік, Людмила Костенко та її колеги Лідія Тицькун, Тетяна Вовк.

«60 років – це багато чи мало?», – це питання наскрізною ниткою проходило крізь усе свято. І колектив Тальнівської школи №3, яку більшість тальнівців називає не інакше, як «щебзаводською», і гості були одностайними у висновках – це прекрасний вік, до якого навчальний заклад підійшов із гарними результатами. Нехай щастить вам, ювіляри!

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: Діти ветеранів та учасників АТО Тальнівщини відвідали Західну Україну