^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.10.2017 22:23
305 переглядів
0 коментарів
''Звенигородський волонтерський рух з Україною в серці'' прозвітував про останню виконану роботу

1) Закупили 405 банок та 400 кришок. Із пожертвуваних Сергієм Івановичем Кравченком 280 кілограмів курятини замовили у Ватутіному тушонку ─ загалом усе обійшлося у 4170 гривень.

2) Для бойової машини, на якій проходить службу Юрій Пожидалов, придбали моторну оливу, масляний фільтр та передні гальмівні колодки – 1290.

3) Землякові Олександру Кожушку придбали на його прохання й передали 6 пачок ксероксного паперу розміру А4 – 510 гривень.

4) Придбали ресору (для буса) та стрем’янки ─ 3010 гривень.

5) Купили ліки для земляка, у якого відмовляла хвора нирка (прізвище просив не називати, щоб не дізналась мама), й відправили поштою – 1128 (ще половину ліків за свої кошти придбали медсестри з терапевтичного відділення Звенигородської ЦРЛ).

6) Депутат районної ради Микола Григорович Ткаченко виділив кошти на придбання двох коліс на дисках та насоса підкачки (для буса).

7) Придбали рожкові ключі для ремонту бойової машини земляка Сергія Остюченка – 500 гривень.

8) Купили зимову утеплену форму для Михайла Сови із Чижівки, Володимира Шапошнікова з Рижанівки, Андрія Завальнюка із Звенигородки ─ 3660грн.

9) 3 жовтня спровадили на схід бус "Фольксваген ЛТ-35" із трьома тоннами вантажу та волонтерами. У поїздці було наїжджено 2000 км та спалено 200 л дизпалива.

10) Придбали автомобільний компресор для Сергія Остюченка – 760 грн.тощо

"Усі хлопці, кого ми відвідали, передавали вітання усім знайомим, рідним та близьким і були щиро вдячні", ─ написав у "Фейсбук" голова БФ "Звенигородський волонтерський рух з Україною в серці","Волонтер Звенигородщини" Віктор Миколайович Ткаченко, "Батя". Більш детальний звіт дивіться на його сторінці .

Підготувала Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Аудитори вказують на цілу низку факторів, котрі спричинили втрати чи недоотримання доходів бюджетів Звенигородського району