^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.10.2017 11:31
238 переглядів
0 коментарів
У Катеринополі виділили 10 тисяч гривень на профілактику сказу та ''собачих весіль'' навесні

Як відомо, саме Катеринопіль став першим селищем України, де офіційно впроваджено практику регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами: прийнято відповідну місцеву Програму, проведено стерилізацію та вакцинацію проти сказу 44 тварин за рахунок запрошених фахівців ТОВ «Чотири лапи Україна». Нині ж депутати селищної ради вирішили виділити перші кошти на продовження цієї роботи.

- Виділених коштів вистачить для вакцинації та стерилізації 20 тварин, потому ми можемо за потреби виділити додаткову суму, - зазначив селищний голова Катеринополя Іван Гегедош. – Ветеринарні маніпуляції буде виконувати запрошений лікар – і ми розраховуємо на допомогу тих, хто опікується безпритульними тваринами. Такі волонтери зможуть завчасно подати заявку на «своїх» тварин до селищної ради і у зазначений день привести їх до лікаря для стерилізації та вакцинації. Всі ці роботи ми плануємо закінчити до листопада – і таким чином, мати гарантію від появи та поширення сказу і весняного циклу розмноження безпритульних тварин.

Отож, усі мешканці Катеринополя, що опікуються бездомними тваринами, лікують їх та підгодовують, протягом 2 тижнів мають можливість безкоштовно вакцинувати їх проти сказу та стерилізувати, аби не мати клопоту із небажаним потомством. Для цього важливо зареєструвати свою заявку, зателефонувавши до селищної ради за телефоном (242) 2-26-70.

Читайте також: ''А я їм ковбаску порізала, поклала, перехрестила їх, і побажала їм добрих господарів''