^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
17.10.2017 9:13
426 переглядів
0 коментарів
Діти ветеранів та учасників АТО Тальнівщини відвідали Західну Україну

25 дітей ветеранів та учасників АТО Тальнівщини повернулися з Карпат переповнені незабутніх емоцій.

За п’ять днів подорожі діти побували у знаменитій Хотинській фортеці, що входить до семи чудес України. Відвідали водоспад Пробій на річці Прут у самому центрі містечка Яремчі, що є його візиткою. А ще побували в Буковелі та підкорили Говерлу.

Діти учасників російсько-української війни поставили підписи на привезеному із собою державному прапорі України і пов’язали його біля пам’ятного знаку на вершині найвищої в Україні гори.

Повертаючись, діти залюбки відгукнулися на заклик лісничого і взяли участь в акції «За чисте довкілля».

Жили подорожуючі на території Карпатського національного природного парку у Ворохті в двоповерховому котеджі, люб’язно наданому пані Оксаною Аннушак, за що їй вдячні і діти, і батьки, і організатори поїздки.

Цікавимося у одного із організаторів поїздки Петра Шандиби, як йому вдалося так продумати маршрут, щоб за короткий час відвідати стільки місць?

– У малих вистачило часу і гори побачити, і фортецю, і навіть білих грибів назбирати, щоб потім переробити і уже консервовані подарувати на знак вдячності волонтерам Валентині Мельник та Тетяні Моряк, – не приховує задоволення Петро Михайлович. – Я вам скажу більше: на час поїздки якраз припав День учителя, то ми з дітьми вітали і вчителів Ворохтянської школи, і телефоном Тетяну Борисівну Коломинську, яка теж допомагала організовувати поїздку. Відкрию невеличкий секрет: ми запросили учителів та учнів Ворохтянської школи наступного року відвідати Тальнівщину. Хочемо, щоб дружні стосунки лише розвивалися.

Зауважимо, екскурсію організувала Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО, якою керує Василь Данилюк.

– При формуванні бюджету нам виділили на організацію 30 тисяч гривень. Порадившись із побратимами, вирішили їх потратити на відпочинок наших дітей. Переконаний, ми прийняли правильне рішення, – каже Василь Миколайович. – Тому хочу подякувати волонтерам Тетяні Моряк та Валентині Мельник за безпосередню організацію і координацію поїздки, а також старшому групи Петру Шандибі, наставниці молодих Марині Музиченко, лікарю Наталії Андрушенко та психологу Тетяні Вихристенко, які впродовж незабутньої подорожі опікувалися дітьми. А також водіям Тальнівського АТП 17137 і всім-всім, хто нам допомагав у цьому.

До речі, після повернення із подорожі у Фейсбуці з’явилася невеличка інформація про поїздку та оголошення зроблене Тетяною Моряк: «Увага! Шановні Батьки! З поїздки залишились ваші кошти (які виділяли на екскурсії та на інше ) по 65 гривень на дитину. То ж приходьте до нас в магазин «Пасаж». Чекаємо. Лайкніть хто прочитав».

Як кажуть у таких випадках, коментарі зайві.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: День пам’яті: три роки тому під Дебальцевим загинув Віктор Мельниченко