^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.10.2017 8:24
443 переглядів
0 коментарів
Перед храмовим святом Івана Богослова в Новоселиці спустили ставки

─ Щороку перед святом Івана Богослова у Новоселиці спускають ставки. І в цьому році не забарились, ─ розповідає Наталія Кравченко. ─ До нас зателефонувала сестра, питає, чи не хочемо товстолобика по 24 гривні. Звичайно хочемо! Такий дурняк, коли м’ясо по 120. Але ж дива – років два-три тому ми купували його по 9 гривень за кілограм, потім по 12, а тепер і по 24 – дешево. Оце живемо! Та куди подінешся? Мусимо купувати. Взяли 20 кілограмів, день помучилися, зате тепер на рік буде рибна тушонка, і нам, і дітям є що передати.

─ А ми щук купили по 30 гривень за кіло. ─ Хвалиться Вікторія Кушніренко. ─ Тушонки не робили, бо дуже марудно. Почистили, помили, просушили й закинули в морозильну камеру. Так що рибою на Різдво й Новий рік забезпечені. А кілограм м’яса на котлети свіженького, думаю, не обідніємо, докупимо. Добре, що сусід урозумив не купувати великих щук, бо в них смак не той, м’якоть сухувата. А щупачки обсмажила на сковорідці, – смакота, кісток нема, риба тане у роті. Те, що готувала на тиждень, мої з’їли за один день.

─ А я судаків та карасів придбала, ─ каже Надія із Залізнячки. ─ Привезли під саму хату, чого не взяти? Карасі й товстолобики по 25, а судак – 30. Карасі вже посмажила, а судак чекає своєї черги, почистила, посолила і поклала у холодильник. Будемо ласувати впродовж тижня. У людей рибний день, а в нас буде рибний тиждень.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Катеринополі зростає попит на цибулю та часник