^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.10.2017 8:27
511 переглядів
0 коментарів
Очільники Тальнівщини обділили бібліотекарів увагою

29 вересня у читальному залі Тальнівської центральної бібліотеки пройшли урочистості, присвячені Всеукраїнському дню бібліотек. Колектив привітали начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації Тальнівської міської ради Альона Качур та директор бібліотеки Оксана Кобко.

Альона Ісамутдіновна за дорученням міського голови Олексія Юрченка вручила Подяки – Почесному директору Світлані Антонівні Клименко та працівникам бібліотеки Софії Іллівні Литвак і Ніні Іванівні Діякевич. Грамотами відділу культури нагороджено Ларису Гаврилюк, Тетяну Баранюк, Інну Цуркан.

На завершення заходу, директор бібліотеки Оксана Кобко вручила кожній із колег квіти.

Зауважимо, декількома тижнями раніше голова районної ради Валентина Любомська спільно із керівництвом райдержадміністрації хотіли було виселити центральну бібліотеку із приміщення. Тоді у них нічого не вийшло, тому образилися, надули щічки і не прийшли привітати працівників із професійним святом. Що ж, бібліотекарі звикли до такого ставлення, бо і минулого року ці високопосадовці їх не вітали, і позаминулого. Кажуть, їх там взагалі ні разу не бачили. Тому, складається враження, що про бібліотеку вони згадують раз у п’ятдесят років та й то, коли хочуть «віджати» приміщення.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Чиновники радять багатодітній матері возити дітей на навчання за власні кошти

Керівництво Тальнівського району виганяє бібліотеку з приміщення?