^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
08.10.2017 22:21
651 переглядів
0 коментарів
Центр зайнятості може працевлаштувати ''кваліфікованих будівельників'' із Тальнівщини в Ізраїль

На сайті Тальнівської райдержадміністрації та їхній сторінці у Facebook з’явилося повідомлення про те, що центр зайнятості може як мінімум на рік працевлаштувати «кваліфікованих будівельників» із Тальнівщини в Ізраїлі.

Про реакцію відвідувачів офіціозу нам нічого не відомо. Натомість, у Facebook ця інформація нікому не сподобалася. Більше того, тальнівчанка Валентина Слободяник порадила чиновникам РДА перейматися працевлаштуванням земляків у себе в районі. А ось коментар Володимира Володіна доведеться процитувати, бо він відображає думку багатьох жителів Тальнівщини:

«Реально це якась дурня. Коли це орган місцевої виконавчої влади став рекрутувати гастрайбайтерів? Щось нагадує часи, коли німецька окупаційна влада відправляла на роботу в Німеччину та обіцяла хороше життя і блага на роботі великого рейху. Тоді були окупанти німці , а хто тепер? Чи відомо про такі дії Тальнівської РДА Президенту?»

До слова, телеканал «Україна» відзняв сюжет про вивчення польської мови у Тальнівській школі №2. Шестикласники вивчають тему «Покупки в магазині». Автор сюжету із захопленням каже – польську у школі вивчають 300 дітей – це понад третину всіх учнів. Про те, що це друга іноземна, ні слова. Вона переконана, діти «мають на Польщу великі плани». Її слова підтверджують Іван та Сергій, які «зовсім випадково» проходили мимо. Вони шкодують, що під час збирання чорниці не знали польської. І підсумовує: «На заробітки до Польщі бодай раз у житті їздила чверть земляків Сергія…»

А тепер запитання до керівників району, коли обговорювали сюжет: вам не було соромно за таку сумну статистику, озвучену на всю Україну?

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Керівництво Тальнівського району виганяє бібліотеку з приміщення?