^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.10.2017 21:39
399 переглядів
0 коментарів
У Тальному відзначали День працівників освіти

29 вересня на Тальнівщині вперше День працівників освіти святкували окремо. У району власне свято, а у громади – своє.

На районному святі зібралися в основному учителі. А міська об’єднана територіальна громада цього дня пошановувала ще і працівників дошкілля, професійне свято яких відзначається 27 вересня.

Знаменно, що і там, і там звучали гарні слова привітань, дарували квіти, вручали всілякі грамоти і подяки. На районному святі більшість нагороджених учителі і лише декілька директорів, завідуючих дитсадками та шкільних бібліотекарів. На міському святі вручили аж 75 грамот і подяк. Нагороджували всіх працівників галузі: директорів, учителів, завідувачів, вихователів, їх помічників, підсобних робітників, кухарів, машиністів із прання і навіть сторожа-двірника.

На жаль, жодної відзнаки не дісталося ні учителям, ні іншим працівникам дитячої музичної школи. А у них же цього року у перший день жовтня подвійне свято – День працівників освіти та ще й Міжнародний день музики!

Зрештою, варто зазначити, що на обох заходах, пошанування освітян вдало доповнювали виступи учителів, учнів, художніх колективів міста та сіл району.

Ірина РОТАЄНКО

Читайте також: На Тальнівщині учні харчувалися за кошти батьків