^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.10.2017 13:16
608 переглядів
0 коментарів
У Катеринополі зростає попит на цибулю та часник

─ Купила минулого базару сітку цибулі, ─ хвалиться жіночка при вході в базар своїй подрузі. ─ Продавчиня дуже нахвалювала. Така невелика, по 5.50. Більша – по 6 гривень. Хай лежить, адже відчуваю, що незабаром подорожчає. Приємно здивувалась, що мене не надурили. Цибуля й справді смачна, соковита, негірка, те, що треба. Сподіваюсь, до кінця зими вистачить.

Окрім "на збереження" катеринопільчани купують також цибулю на висадку, голландську, зимову по 65 гривень за кілограм.

─ Я щороку висаджую грядку на зиму, ─ каже Марина Байдаченко. ─ Весною вітаміни у мене в одної із перших. Покришила яєчко й зеленої цибульки – і вйо, малий їсть, аж прицмокуює, адже напровесні так зелені хочеться!

Тим часом, ціна на часник різна: від 25 до 65 гривень за кілограм. Господині теж запасаються, хто саджати, хто до столу, хто замість ліків.

─ Капусту зараз варто брати лише для борщу та для квасіння, ─ пояснює продавець за яткою з овочами. ─ Це ще не та, що лежатиме до весни. Нам і в Херсоні так казали: "Хочете зимової – приїжджайте під кінець жовтня".

Ціна на білокачанну – 6 гривень за кілограм.

Не тішать цінниками улюблені фрукти українців – яблука. За них зараз просять 15 гривень. Виноград "Лідія" – 10 гривень, сортовий – 30. Помідори відходять – 6-7 гривень, а от огірки – аж по 15.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У Катеринополі відбулися шкільні ярмарки