^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.09.2017 12:03
416 переглядів
0 коментарів
У Катеринополі відбулися шкільні ярмарки

22 вересня у п’ятницю майже по всій області відшуміли шкільні ярмарки. Не стали винятком і катеринопільські школи. Діти, батьки і навіть класні керівники готувались до цієї події заздалегідь: пекли, шкварили, варили – хто на що гаразд.

─ Наш клас уторгував на ярмарку майже тисячу гривень, ─ розповідає катеринопільський ліцеїст Вадим Олійник. ─ На що витрачатимемо, поки не знаю. Ми з мамою готували вареники з печінкою. Я пропонував продавати по 50 копійок, але однокласники розпорядились інакше: продавали по 3 гривні за штуку. І уявіть ─ розмели. Жодного не залишилось!

Асортимент товару був найрізноманітнішим: від тортів до хом’ячків, яких діти пробували прилаштувати новим господарям за 20 гривень. Однак найбільшим попитом користувалася, звичайно, випічка, що коштувала від 1 гривні до 10 за шматок. Торти продавали від 50 до 100 гривень. За ексклюзивні просили 150. Були на ярмарку й постійні відвідувачі.

─ Я тут неподалік ліцею працюю, ─ усміхається жінка середнього віку в рожевій блузі, ─ тож ретельно слідкую за їхніми ярмарками. Намагаюсь не пропускати. А коли ще поласуєш такою смакотою, та ще й при такому широкому виборі? Минулого разу накупила смаколиків на 300 гривень. Відводили душу всією родиною: і я, й мама, й діти. Чоловік, правда, не спокусився. Він у нас солодкого не любить. Йому аби оселедець, сало, шашлик. Тільки рукою махнув. А ми наласувались. Вважаю, що такі ярмарки треба проводити бодай раз на місяць. І дітям ─ виторг, і покупцям – свято. Хіба що батькам морока.

Отримали задоволення від події і вчителі.

─ Сьогодні в нашій школі відбувся шкільний доброчинний ярмарок, ─ ділиться враженнями у "Фейсбук" учитель з 1-ої школи Олександр Бойченко. ─ Поспостерігавши за всім цим дійством ─ враження позитивні! Здається, задоволені всі: і діти, й дорослі, і продавці, й покупці. Дякуємо гостям, які завітали до нас, і батькам, які допомагали нашим дітям підготуватися до ярмарку! Про призначення виручених коштів буде повідомлено згодом.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Услід за онлайн-бібліотекою у Катеринополі незабаром може з’явитися велобібліотека