^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.09.2017 17:23
834 переглядів
0 коментарів
В Катеринополі запрошують на безкоштовні курси англійської мови

─ Бажаєте вільно спілкуватися англійською мовою? Тоді Вам до нас, ─ закликає директор бібліотеки Любов Приємська. ─ На сьогодні володіння англійською мовою є однією з ключових ознак успішної людини. Її знання відкриває широкі можливості як при навчанні, так і у професійній діяльності. Тому можливість відвідувати безкоштовні заняття англійської мови є справді важливим для кожного з нас. Наразі кожен охочий житель селища Катеринопіль та району має унікальну можливість вивчати англійську мову. Волонтер Аманда Брайтенштайн з міста Чикаго, що приїхала в Катеринопіль від Корпусу Миру, буде надавати безкоштовні уроки англійської мови . Протягом жовтня 2017 року запрошуємо бажаючих відвідувати заняття (дорослі чи діти) зареєструватися у центральній районній бібліотеці для формування груп. Заняття стартують вже з 1 листопада 2017 року. Телефон для довідок: (04742) 2-22-59. Наша адреса: селище Катеринопіль, вулиця Соборна, 46.

Катеринопільчани по-різному реагують на це запрошення. Наше експрес-опитування показало, що сісти за парту готові переважно ті, хто з-за неї ще не виходив. Старше покоління чомусь інертне.

─ З радістю ходитиму до Аманди на курси, ─ каже 8-класниця Наталія. ─ Це те, чого нашому містечку вкрай не вистачало. А попереду ж ЗНО, вибір вузу, тож треба підтягувати англійську. Крім того, практика показує, що розмовну мову краще вчити з носієм. Мрію також багато подорожувати, що без розмовної англійської аж ніяк. Можливо, навіть, вчитися за кордон поїду. Я ще не вирішила. Моя знайома зараз навчається у Польщі, а її брат ─ у Англії. Я б теж хотіла розширити свої горизонти.

─ Ой, коли мені ще на англійську ходити? Дивується держслужбовець Олена. Цілий день робота, звіти, голова гуде. Додому прийшла – нові випробування: прання, город, прибирання. Кручусь, мов білка в колесі. Хай молодь відвідує. У них ще все життя попереду.

─ Я вам так скажу, ─ усміхається пенсіонерка Ніна. ─ Якби до мене та Аманда приходила, то я може і вчила б англійську. А чого ні? Може б якусь книжку розумну прочитала, або дідові англійською догану б виписала. Ото сміху було б! А якщо серйозно, то коли мені її вчити? Прокинулась – тиск, походила трохи – ноги ломить, шия пече. Якби ви мені безкоштовну медсестру або масажиста запропонували, то я б погодилась. А так, хай внук ходить, я ось йому скажу. Гарна справа!

─ Мені соромно буде перед Амандою, ─ підтримує попередніх опитаних тракторист Павло. ─ Я вже й абетку забув. Та й за іншими, мабуть, не вспіватиму. Там же здебільшого молодь запишеться, зі світлими головами. Схоплюватимуть усе на льоту. А я і в школі не особливо старанням відзначався. Це якби трактор відремонтувати, то тут я – ас. А так… Мова, певна річ, потрібна. Ось, поїдеш, приміром, у Туреччину, й відчуваєш себе якимсь чурбаном, не знаєш, як про ринок чи туалет запитати. Однак до занять із Амандою я не готовий. Буду диски слухати, може фільми дивитись, щоб хоч мінімум засвоїти.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Пальчиківське диво