^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.09.2017 22:31
811 переглядів
0 коментарів
Десять наймогутніших організацій світу

Мільярдери, генерали, американські президенти належали до таємних і зловісних організацій.

Чи може елітна група могутніх гравців контролювати світ, чи дійсно своїми прихованими діями вони контролюють маси? Таємні товариства існують довкола нас упродовж століть. Стільки ж часу поширюються чутки про їхню діяльність. 24tv.ua представляє до Вашої уваги топ-10 найзагадковіших та наймогутніших організацій, та зауважує, що одна з них несе світу небачену небезпеку.

№ 10. "Клуб Пекельного полум’я"

Заснований у 18-му столітті "Клуб Пекельного полум’я" міг похизуватися найвідомішими світськими гуляками Англії серед своїх членів. На перший погляд, це був просто один елітний соціальний клуб. За зачиненими дверима "Клубу Пекельного полум'я" відбувалися язичницькі обряди і жертвопринесення та оргії. Найвідоміший член Клубу був Бенджамін Франклін — видатний учений і головна постать у боротьбі за незалежність Америки.

Докази існування зовсім іншого Бенджаміна Франкліна знайшли зовсім недавно, під його будинком у Лондоні. 11 лютого 1998 року робітники, які займалися реставрацією будинку, зробили жахливе відкриття. Знайшли стегнову кістку людини. Результатом подальших розкопок стали тіла чотирьох дорослих і шести дітей.

Судово-медична експертиза засвідчила, що всі останки датовані часом, коли будинком володів Франклін. На кістках є ознаки навмисного розчленування, а в одному із черепів були просвердлені дірки. Це жертви таємного товариства. За чутками, культовому лідерові Елістеру Кроулі вдалося уміло зберегти стиль життя "Пекельного полум'я" у 20-му столітті.

№ 9. "Маджестік 12"

"Маджестік 12" — настільки таємна організація, що жодна людина чи уряд ніколи не володіли записами, які б підтвердили її існування. Вона бере початок із секретного наказу, підписаного американським президентом Гаррі Труменом.

Як кажуть, у ньому він схвалив створення ретельно відібраної групи з найкращих науковців Америки. "Маджестік 12" брала уламки зі збитих НЛО і модернізовувала їх для використання на Землі. Результатом стала безпрецедентна епоха технічного прогресу. 1961 року президентську крісло зайняв Кеннеді. Дехто переконаний: Ейзенхауер попереджав президента про таємничість "Маджестік 12" та загрозливе зростання її впливу.

Кажуть, Кеннеді надіслав кілька надсекретних заміток директорові ЦРУ Алану Даллесу з проханням розкрити будь-яку інформацію, яка стосується позаземного життя. Але Даллес також відмовився співпрацювати. 1963 року Кеннеді нібито звернувся до радянського прем'єра Микити Хрущова, аби об'єднатися проти "Маджестік 12", яка все нарощувала силу. І всього через 10 днів після досягнення цієї домовленості Джона Кеннеді убили.

№ 8. "Лицарі золотого кільця"

"Лицарі золотого кільця" — легендарна група офіцерів армії конфедерації, які після поразки заприсяглися домогтися, аби південь Америки знову повстав.

6 квітня 1865 року. Американська громадянська війна підходила до свого кривавого завершення. Конфедерація повністю відступала, а південна столиця Річмонд, штат Вірджнія, могла впасти у будь-який момент. Генерал Роберт Лі передає президентові Джефферсону Девісу термінове повідомлення про евакуацію.

Кажуть, "Лицарям золотого кільця" передали потяг з золотими злитками, доля яких досі невідома. До того часу, як Девіса схопили, золото вже встигло дивним чином зникнути.

Багато експертів вважають, що статок передали "Лицарям золотого кільця", які поховали його і терпляче очікували того дня, коли вони знову піднімуться проти Півночі. За чутками, серед його членів були вбивця Лінкольна Джон Бут і знаменитий злочинець Джессі Джеймс. Допоки не знайдуть золота, існування й подальша доля "Лицарів золотого кільця" залишатиметься загадкою.

№ 7. Opus Dei

Ця католицька організація, заснована 1928 року, переконує, що звичайне життя — це шлях до блаженства, дарованого Богом. Але на практиці, Opus Dei далека від звичайності. Вона практикувала дивний, жорстокий ритуал, знаний як умертвіння плоті. Під час нього члени товариства люто били себе, демонструючи цим криваву спокуту за гріхи.

18 червня 1982 року. Міст Блекфраєрс, Лондон. Роберто Кальві, відомого як "Господній банкір", знайшли мертвим — підвішеним до основи моста. Кальві був головою одного з найбільших банків Італії, який мав тісні зв'язки з Ватиканом і організацією Opus Dei. Його смерть назвали самогубством. Та одразу через 2 місяці банк Кальві розлетівся, заборгувавши понад мільярд доларів.

Може члени Opus Dei привели банк до банкрутства, аби продемонструвати свою силу всім, хто міг стати на їхньому шляху? Чи справді це товариство тихцем поширювало свою владу і готове піти на все, аби досягти своїх цілей?

№ 6. Богемський клуб

Цей клуб бере свій початок із Сан-Франциско. 1892 року його створили як таємне мистецьке об’єднання, яке щоліта проводило фестиваль у Богемському гаю. Та вже через кількадесят років список гостей поповнили американські президенти, директори компаній та керівні члени Ліги Плюща. Саме тоді фестиваль почали називати "прихованим самітом Заходу". За чутками, вкрай дивні ритуали проводили під серйозною охороною.

Один із них — церемонія Кремації любові, яку здійснювали перед 12-метровою вирізьбленою фігурою сови. Під час ритуалу люди в капюшонах підпливали на човнах до підніжжя сови, глядачі тримали факели, а з динаміків гриміла зловісна музика. Наприкінці церемонії опудало клали на вівтар і підпалювали. Справжнє значення цього дивного і трохи моторошного ритуалу залишається невідомим.

№ 5. "Череп та кістки"

Сумнозвісне братство Єльського університету. "Череп та кістки" заснували 1832 року. Як і колись, так і зараз її членами були найбагатші і наймогутніші люди Америки — від банкірів і мільйонерів, конгресменів і сенаторів, до президентів як от Джордж Буш старший та його син Джордж Буш-молодший. Зустрічі братства проходять у гробниці — склепоподібній кімнаті, на одній із кам'яних стін якої, за чутками, витесана масивна пентаграма.

За інформацією газети The New York Times, всередині гробниці члени "Черепа та кісток" можуть зберігати справжні кістки відомого воїна племені апачі — Джеронімо. Також, за чутками, братство володіє черепом Панчо Вільї — відомого мексиканського генерала, який брав участь у війні проти США і програв.

Це дивне оточення найбільше вплинуло на Генрі Стімсона — військового міністра при президентах Рузвельті і Трумені. Стімсон дивився на США крізь призму кривавих років Другої світової. Він фактично був архітектором Манхеттенського проекту, під час якого були створені перші у світі атомні бомби, скинуті потім на Хіросіму й Нагасакі.

№ 4. Більдерберзький клуб

Це неймовірно впливове товариство політиків, фінансистів та промисловців щороку зустрічається в п'ятизірковому готелі "Більдерберг" у Нідерландах. Його членами були король Іспанії Хуан Карлос, держсекретар США Генрі Кіссінджер, прем'єр-міністр Великобританії Тоні Блер і канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Перша зустріч клубу відбулася у травні 1954 року. Її мета була чіткою — продовжити політичний і економічний вплив Америки і Європи по всьому світу. Більдерберзька група запевняє, що працює лише на благо усієї планети. Але якщо немає підстав її боятися, то чому її члени й надалі збираються за щільно зачиненими дверима?

Конспірологи переконані, що з допомогою таких організацій, як НАТО, Світова організація торгівлі та Міжнародний валютний фонд, Більдерберзька група робить усе можливе, аби змінити світовий лад так, щоб уся політична та економічна сила опинилася в руках Заходу.

№ 3. Тамплієри

Багато експертів вважають, що тамплієри відновили в Єрусалимі Ковчег і забрали його в Європу. Інші певні, що вони знайшли Святий Грааль. Елітні воїни цього лицарського ордену, заснованого ще у Середньовіччя, стояли на захисті християнських пілігримів, які мандрували до Єрусалима. Під час хрестових походів вони знищили тисячі невинних мусульман.

У підсумку вони виступили проти влади Ватикану, який звинуватив їх у єресі. Папські війська вистежили і вбили тамплієрів на початку 14 століття. Сьогодні їхні нащадки входять до ордену Підв'язки, яким керує не хто інший, як принц Чарльз, спадкоємець британського трону.

№ 2. Масони

Масони беруть своє коріння з Гільдії каменярів, яка існувала в Середньовіччі. До 1700-х років масони вже мали потужний вплив на уряди Європи та Америки. Знаменита картина, на якій Джордж Вашингтон одягнений у масонське вбрання, ілюструє вплив масонів під час американської революції.

Вважають, що з 39-ти осіб, які підписували американську Конституцію, 13-ро були масонами. Чотирнадцять американських президентів теж були членами цього товариства, зокрема Теодор Рузвельт, Гаррі Трумен і Джеральд Форд. Експерти виявили чимало прихованих конструкцій у Вашингтоні, округ Колумбія, які підтверджують вплив масонства на батьків-засновників сучасної демократії.

Серед членів NASA нібито є багато старших масонів. Деякі експерти вважають, що імена, місця для висадки і проекти програми "Аполлон" — це відлуння масонських ритуалів і символів. Конспірологи стверджують: навіть всесвітньо відомий астронавт Базз "Олдрін" під час першої висадки на Місяць прихопив зі собою масонський прапор. Стільки своїх людей на найвпливовіших постах у світі — хіба здатне щось зупинити масонів від об'єднання зусиль для здобуття влади над планетою?

№ 1. Ілюмінати

Найнебезпечніше таємне товариство всіх часів. Це група, чия схема світового панування не зрівняється ні з чим. 1774 року товариство ілюмінатів заснував німецький філософ Адам Вайсгаупт, який закликав до вільного суспільства з рівними правами. Та все це було лише димовою завісою.

Насправді це темне суспільство мало на меті знищити всі уряди й релігії. А досягти цього планували, змушуючи маси розділитися на протилежні політичні, соціальні та економічні табори. Схожі на ті, які нині роз’єднують світ. Згодом ілюмінати спровокували б сутички між цими групами, які б їх послабили.

Метод "розділяй і володарюй" ілюмінати використали, аби розпалити Французьку революцію. Як тільки ворожі табори утратять силу, втрутяться ілюмінати і спокійно захоплять владу. Ніхто не знає, як товариство ілюмінатів було розформоване, але сліди їхнього впливу можна побачити у незліченних конфліктах упродовж останніх 200 років.

Чимало людей вірить, що їхньою останньою мішенню були Сполучені Штати Америки. Зерна невдоволення були посіяні, щоб спричинити жахливий соціальний та економічний колапс. На однодоларовій банкноті зображено окультну символіку, пов'язану з ілюмінатами. А напис у перекладі з латинської означає: "Нашою справою є Успіх — Новий Світовий Порядок". Сьогодні всевидяче око вважають символом "домінування багатьох за волею кількох".