^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.09.2017 7:43
752 переглядів
0 коментарів
Бойові прапори військових підрозділів України відвідали Антарктиду

– Керівництво Українського наукового антарктичного центру дало «добро» на те, щоб я відправився в чергову експедицію на крижаний континент з бойовими прапорами – крім прапора 12-го батальйону територіальної оборони, земляки вручили мені стяги з емблемами Черкаської окремої моторизиваної бригади і Лисянського козацького полку, – розповідає метереолог, уродженець Лисянки Олександр Полудень. – Повіз їх через півсвіту (15 з половиною тисяч кілометрів) в Антарктиду. Вся наша експедиція поставила на них підписи. До речі, один з її учасників – лікар зХаркова Костянтин Даниленко (позивний «Дейл») воював на Донбасі, дивом вижив в Іловайскому котлі.

Прапори Олександру Полудню перед його відправленням на полярну станцію «Академік Вернадський» (вона завершилася весною цього року), вручив друг дитинства з Лисянки, ветеран АТО Станіслав Цветінський, який воював у 12-му батальйоні.

Прапори черкаських мотострілків і козаків, які були на річній зимівлі, вже передані в місцеві музеї. А стяг 12 батальйону поповнив колекцію прапорів АТО в Музеї історії України у Другій світовій війні.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: На Лисянщині вшанували жертв Голокосту