^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.09.2017 8:32
968 переглядів
0 коментарів
Після негоди у Кривих Колінах загорілося дві хати

4 вересня у Кривих Колінах на вулиці Шевченка впродовж години сталося дві пожежі. Якби не сусіди погорільців та не працівники охоронної фірми, яка охороняє об’єкти ТОВ «Урочище Журавське», то все закінчилося б трагічно.

– До нас прибігли люди і почали просити про допомогу, бо у їхніх сусідів загорілася хата, – розповідає керівник охоронців Сергій Шпоть. – Ми миттєво прийшли на допомогу. Хата димить. Горить. Питаємо: «Там хтось є?» «Там дід на ліжку, спасіть його!», – благає бабуся. Олександр Літвін не роздумуючи миттєво кинувся у хату. Забіг в одну кімнату – нема нікого. В іншій знайшов на ліжку під ковдрою старого. Підняв його, а той вчепився руками так, що коли Саша виніс, то дідусь ще довго не хотів відпускати, так перелякався.

Охоронці організували людей для гасіння пожежі і повернулися на об’єкт.

– Сімдесятивосьмирічний Валентин Олександрович Кваша уже рік, як лежачий, – розповідає фельдшер Ольга Грядюжкіна, – щоб хлопці вчасно не винесли то був би загинув.

У тому, що сталася пожежа вини хазяїв немає, переконана сільська голова Ольга Дяченко. Вона припускає, що після грози та граду сталися якісь неполадки із електромережею, які й призвели до того, що в одній хаті загорівся лічильник, а невдовзі у сусідів коротке електрозамикання призвело до трагічніших подій.

Після першої пожежі, рятувальники не встигли доїхати до Тального, як довелося повертатися у те ж село, на ту ж вулицю…

Вони приїхали та почали гасити пожежу, коли старенького уже винесли із хати і самотужки загасили джерело загорання. Та власне й поліції та ремінцям теж залишилося лише зафіксувати подію.

Валентина Квашу того ж дня забрали до районної лікарні. Оглянули і наступного дня виписали додому.

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також: Колишня чиновниця Тальнівської міської ради намагалася поновитися на посаді через суд