^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.09.2017 13:15
722 переглядів
0 коментарів
Аудитори виявили порушень на 700 тисяч у чиновників Звенигородки

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію Звенигородського міського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Звенигородської міської ради. Під час ревізії виявлено низку порушень та інших чинників, що негативно вплинули на фінансово-господарську діяльність установи, повідомляють державні аудитори, пише "Дзвін".

Загальна сума фінансових порушень становила 702,7 тис. грн. Серед них сума порушень, що призвели до втрат, – 483,5 тис. грн.

Зокрема, аудитори виявили, що всупереч законодавству орендна плата за цілісний майновий комплекс комунальної власності міста перераховувалася виконавчому комітету Звенигородської міської ради без урахування індексу інфляції, що призвело до недоотримання установою майже 124 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів загального фонду кошторису установа покривала видатки, пов’язані з наданням платних послуг, які необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду. Сума цього порушення становила майже 280 тис. грн.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області направило виконавчому комітету Звенигородської міської ради вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Читайте також: ''Зелений'' туризм на Звенигородщині