^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.08.2017 11:42
1033 переглядів
0 коментарів
Василь Савранський із Розсохуватки – майстер на всі руки

Щороку до Дня незалежності нагороджують найактивніших та найкращих. Село Розсохуватка цьогоріч запропонувало кандидатуру 47-річного тракториста Василя Савранського. Саме він і отримав грамоту та грошову винагороду від голови райради Віталія Верети.

─ Василь Анатолійович має 22 роки трудового стажу. Один із кращих трактористів району. У цьому році став переможцем "Трактор-фесту". Прекрасний сім’янин, чудова, соціально активна людина. Сільський депутат трьох скликань. Спортсмен. Волонтер. Не одноразово збирав провізію та кошти для АТО. Люди йому повністю довіряють, поважають. Одружений. Дружина Людмила Петрівна ─ бухгалтер. Два сини здобувають вищу освіту. Захоплюється різьбленням по дереву. На всі руки майстер, ─ розповіла секретар сільради Антоніна Радецька.

─ Вам не передати, яка це прекрасна людина, ─ каже сусідка Савранського Валентина Бандура. ─ Чи в хорошу, чи в погану годину біжимо до нього. Можемо й посеред ночі розбудити. Усім зарадить, допоможе, поділиться. Кому потрібна сівалка, йдуть до Васі, кому каток чи який інструмент – теж до нього. Майже все сільськогосподарське знаряддя робить сам. А які ведмедики, зайчики змайстрував, підіть до контори подивіться. Ще й картоплю нам раз, а то й два, три рази на тиждень смажить. Збираємось в нього ледь не всією вулицею. Уже й назву закладу придумали. Ресторан "На шпалах". (Сміється.) Правда, безкоштовний. Золота людина! Такої в світі більше ніде нема. А вино яке робить! Куди там магазинному!

Власне, й на День Незалежності Василь Анатолійович не сидів, склавши руки. Смажив свою знамениту картоплю для всіх односельців на власноруч зробленій ромашковій пательні.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: У селі Розсохуватка, що на Катеринопільщині, град вибив усю городину