^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
29.08.2017 10:01
1131 переглядів
0 коментарів
Анна Сущенко привітала Україну з річницею жовто-синім платтям

Вікнинська красуня, вчителька початкових класів Анна Сущенко 24 серпня виставила у "Фейсбук "оригінальну світлину – своє фото у платті кольорів національного стяга. Поруч – жовто-синє серце з квітів.

─ Цей день розпочався для мене з того, що я вітала найдорожчу людину в світі – мою маму з Днем народження. А потім я флешмобом у жовто-синьому вбранні привітала також з Днем народження мою країну у "Фейсбук" та "Інстаграм".

З’ясувалося, що дизайнером костюма є Галина Російчук – тьотя дівчини, а сердечко виготовила Любов Сущенко – її мати.

─ Таке патріотичне вбрання подобається всім, хто його бачив, ─ каже дівчина. ─ На мою думку, інакше й бути не може, адже поєднання цих кольорів асоціюється із прапором моєї країни, з її широкими пшеничними ланами і безмежним блакитним небом. Для кожного українця ці кольори мають бути найкращими та найдорожчими.

Аня також повідомила, що плаття виготовлялось раніше – до районного конкурсу "Лідер року-2017", в якому її сестра Анастасія виборола 1-ше місце.

Нагадаємо, що Любов Сущенко та Галина Російчук – знані катеринопільські майстрині. Одна робить чудові картини з соломки, а друга ─ з крупи та насіння.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також:

Анастасія Сущенко з Вікниного – ''Лідер року – 2017''

Сестри роблять картини із соломи та насіння