^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.08.2017 7:20
1635 переглядів
0 коментарів
Ватутінці нарікають, що державну міграційну службу перенесли до Звенигородки

Я на своїй шкурі відчув усі "переваги" такого рішення наших чиновників. Поки добрався до Звенигородки і знайшов там цю службу, а там повно людей зі всієї округи від новонароджених до пенсіонерів.

В одному кабінеті одна людина приймає документи, а в другому інша видає. Шум, гам, плач дітей, сварки, хто за ким займав чергу. Зрозумів, що черга в п’ятому десятку не дозволить сьогодні здати документи. Приїхав на другий день до початку роботи служби, і о 16-ій годині підійшла моя черга. Два повних дні пішли на здачу документів.

Запитання до міського голови, чиновників міськради, депутатів: "Чому довели до такого всіх жителів міста, які вас обрали?"

Влада міста каже, що таке рішення ухвалило МВС для економії коштів. Вважаю, що можна було виділити ці кошти для оплати двох працівників міграційної служби із фонду оплати праці 100 чиновників Ватутінської міськради і їх щомісячного преміювання, що раніше здійснювалось у розмірі 300%, а тепер 120%.

У крайньому випадку можна домовитися про роботу міграційної служби у Ватутіному три дні на тиждень. Це краще для жителів міста, ніж поїздки у Звенигородку. Потрібно зробити це негайно, поки не розтягнули колишнє приміщення міграційної служби. Прошу моє публічне звернення зарахувати як офіційне до міського голови Олександра Лисюка, чиновників міськради та депутатів.

Василь Черкашин, шахтар-ветеран, місто Ватутіне

Читайте також: Шкільне спорядження через інтернет