^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.08.2017 11:18
1018 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині села змагалися за звання найспортивнішого

12 серпня на районному стадіоні відбулися змагання «Найспортивніше село Лисянщини - 2017». Ці традиційні спортивні змагання користуються великою популярністю у сільських жителів району і завжди є довгоочікуваною спортивною подією року. Адже на перший план у цьому дружному суперництві виходять не забиті голи, отримані очки та секунди, а масовість, участь і задоволення від занять спортом.

До учасників змагань з вітальними словами звернулися голова районної ради Ярослав Попко, голова райдержадміністрації Володимир Павличук та голова КП ФСК «Колос» Сергій Гордієнко. Після урочистої церемонії було представлено присутнім суддівську бригаду та оголошено склади команд, після чого дано старт змаганням.

Слід віддати належне організованості, відповідальності та стійкості в умовах високої температури повітря сільських команд з Журжинець, Мар’янівки, Кам’яного Броду, Жаб’янки, Почапинець, Чаплинки, Хижинець, Винограду, Босівки та збірної команди «Незабудка» з Лисянки (організатор – підприємець Сергій Корж). Остання, до речі, виступала поза конкурсом, лише з метою популяризації спорту в райцентрі, і показала хороші результати.

Традиційно, згідно з Положенням, сільським спортсменам необхідно було боротися за першість з особистих видів спорту: шашок, настільного тенісу, армрестлінгу, та командних – міні-футболу і перетягування канату. Сільські голови змагалися на влучність з дартсу, але їх результати в залік команд не включалися.

Найемоційніші вболівальницькі пристрасті, безсумнівно, вирували на футбольних майданчиках, але велелюдно було і біля тенісних столів, на майданчику, де виступали силачі.

Після кількагодинної боротьби та суперництва стомлені, але задоволені спортсмени нарешті почули підсумкові результати.

Першу сходинку п’єдесталу вибороли спортсмени Хижинець (сільський голова Сергій Ярошевський), яким і вручили кубок, друге місце посіла команда із Винограду (Микола Демерза), а третє – Босівка (Оксана Шваюк). Переможці і призери одержали в нагороду медалі, грамоти, футбольні м’ячі, комплекти спортивної форми.

Наступний обласний етап змагань відбудеться 9 вересня у Городищі.

Олександр ШЕРБАТЮК

Читайте також: Заступник голови Лисянської райради пікетував під судом