^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.08.2017 9:11
1394 переглядів
0 коментарів
Тальнівський міський центр культури і дозвілля без директора

У понеділок 7 серпня працівники культури обговорювали новину: директор Тальнівського міського центру культури і дозвілля Людмила Якименко написала заяву на звільнення.

Для багатьох це стало несподіванкою. Кажуть не витримала інтриг та політичних ігор деяких депутатів міської ради.

І дійсно, на попередній сесії міської ради на її адресу звучали звинувачення, більшість із яких були безпідставними.

– Я рішення прийняла самостійно. Хочу працювати і отримувати задоволення від роботи, – каже директор міського центру культури.

Людмила Анатоліївна прийшла працювати в центр, коли ще тут, у приміщенні колишнього кінотеатру «Юність», тривали ремонтні роботи. Звичайно, кошти на це виділяли депутати попередніх скликань. Але директор разом із будівельниками засукувала рукави і працювала. А ще добирала собі фахівців у колектив, на професійному рівні організовувала не лише міські свята. Докладала максимум зусиль, щоб глядач міг отримати естетичне задоволення.

Дякуючи її ініціативності, у Тальне з концертами постійно приїздили відомі українські виконавці. Раніше таке було лише перед виборами. А тут просто так, без агітації – Дмитро та Назарій Яремчуки, квартет «Гетьман», Павло Зібров, Іво Бобул, Катерина Бужинська...

Людмила Якименко після проведення Дня міста переходить на постійну роботу до Тальнівського будівельно-економічного коледжу, з якого і починалося її творче життя. Вона знову сповнена нових амбітних ідей. Бо живе сценою.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також: На концерті Катерини Бужинської в Тальному прозвучала прем’єра пісні