^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.08.2017 11:25
1437 переглядів
0 коментарів
Заступник голови Лисянської райради пікетував під судом

Олександр Галушка, який є депутатом Лисянської районної ради від Радикальної партії і займає посаду заступника голови райради, кілька годин простояв під стінами районного суду, влаштувавши одиночний пікет.

- Метою цієї акції є захист прав громадян України, які постійно порушуються, - пояснив він.- Правоохоронні органи не виконують покладених на них обов’язків, і я сам є жертвою цієї недолугої системи.

Олександр Галушка підтвердив свої слова копією листа, відправленого на адресу глави Адміністрації Президента України з підписами жителів Вотилівки Василя Солов’я і Василя Мовчана, у якому вони звинувачують посадовця у незаконному користуванні посадовцем землею і ставком, меркантильності при виконанні службових обов’язків, інших огріхах. Все це він називає наклепом і зведенням рахунків.

При особистій зустрічі, за словами Галушки, обидва чоловіки заперечили, що вони підписували будь-які документи. Отже, переконаний він, лист «організовано» недоброзичливцями, і в нього є підозра, що до цього причетні «друзі» з райдержадміністрації. У будь-якому випадку, обіцяє депутат, це не остання акція протесту, і відступати він не збирається.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Мар’янівські школярі ''обживалися'' в Європі